Pohádková lampička

Pohádková lampička - František Nepil | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
František Nepil
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádková lampička.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohádková lampička ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Nepil. Číst Pohádková lampička Online je nyní tak snadné!

POPIS


Všechny pohádkové příběhy oblíbeného a uctívaného českého spisovatele a vypravěče vynikají svérázným laskavým humorem a krásným poetickým jazykem - platí to i o Pohádkové lampičce, pohádkové knížce inspirované postavami a postavičkami jihočeského venkova. Kniha, v níž najdeme například Pohádku cvrččí či kocouří, je vybavena barevnými ilustracemi Jana Kudláčka a vychází v nové nápadité grafické úpravě Elišky Konopiské.


...vá lampička. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Animalarium: April 2013 ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Totum Ledové království - Pohádková lampička Prodej skončil. 4,4 Hodnotilo 5 uživatelů 5 3x. 4 1x. 3 1x. 2 0x. 1 0x. 500+ zákazníků již zakoupilo. 80 % zákazníků doporučuje. 1 uživatelská ... Pohádková lampička - František Nepil | Databáze knih ... . 4 1x. 3 1x. 2 0x. 1 0x. 500+ zákazníků již zakoupilo. 80 % zákazníků doporučuje. 1 uživatelská recenze. 99% spolehlivost - model s velmi nízkou mírou reklamovanosti. Pohádková lampička Všechny pohádkové příběhy oblíbeného a uctívaného českého spisovatele a v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY