Bible ve světle mystiky: Evangelium sv. Jana, Zjevení sv. Jana

Bible ve světle mystiky: Evangelium sv. Jana, Zjevení sv. Jana - Karel Weinfurter | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Weinfurter
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Bible ve světle mystiky: Evangelium sv. Jana, Zjevení sv. Jana.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bible ve světle mystiky: Evangelium sv. Jana, Zjevení sv. Jana ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Weinfurter. Číst Bible ve světle mystiky: Evangelium sv. Jana, Zjevení sv. Jana Online je nyní tak snadné!

POPIS


Karel Weinfurter (1867-1942) je právem považován za největšího českého mystika, okultistu a zasvěcence. Když v roce 1929 začala vycházet jeho Bible ve světle mystiky, vzbudilo to rozruch nejen mezi katolíky. Weinfurterova biblická interpretace, založená na srovnání s jinými náboženstvími i starověkými mýty, a především na vlastních mystických zkušenostech, mnoha věřícím odpověděla na otázky související s vírou a mnoha ateistům otevřela oči. Mystický výklad poselství bible je překvapující a zároveň fascinující pro všechny, kteří hledají smysl lidské existence.


...terova biblická interpretace, založená na srovnání s jinými náboženstvími i starověkými mýty, Bible ve světle mystiky - Evangelium sv ... Bible ve světle mystiky - Evangelium sv. - 9788087423431 ... ... . Jana, Zjevení sv. Jana: Evangelium sv. Jana, Zjevení sv. Jana - Weinfurter Karel. Karel Weinfurter (1867-1942) je právem považován za největšího českého mystika, okultistu a ... To světlo ve tmě svítí a tma je nepohltila. Od Boha byl poslán člověk, jménem Jan. Ten přišel proto, aby vydal svědectví o tom světle, aby všichni uvěřili skrze něho. Když v roce 1929 začala vycházet jeho Bible ve s ... Evangelium podle Jana - Bible CZ - YouTube ... . Ten přišel proto, aby vydal svědectví o tom světle, aby všichni uvěřili skrze něho. Když v roce 1929 začala vycházet jeho Bible ve světle mystiky, vzbudilo to rozruch nejen mezi katolíky. Weinfurterova biblická interpretace, založená na srovnání s jinými náboženstvími i starověkými mýty, a především na vlastních m ystických zkušenostech, mnoha věřícím odpověděla na otázky související s vírou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY