Lilie - Už víte, komu ji dáte?: Zábava i vyjimečný dárek

Lilie - Už víte, komu ji dáte?: Zábava i vyjimečný dárek - David Čížek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
David Čížek
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lilie - Už víte, komu ji dáte?: Zábava i vyjimečný dárek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lilie - Už víte, komu ji dáte?: Zábava i vyjimečný dárek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Čížek. Číst Lilie - Už víte, komu ji dáte?: Zábava i vyjimečný dárek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Během chvíle dokážete z jediného kusu papíru, bez nůžek a lepidla, vytvořit jedinečný květ lilie. Květ, který nezvadne, který se skvěle vyjímá tam, kam ho dáte. Květ, kterým můžete říci mnohé i beze slov, který jste navíc poskládali sami. Už víte, komu jí dáte?Díky unikátnímu fotografickému návodu - každý sklad je jedna fotografie - dokáže složit origami lilii každý, od dětí až po nejstarší.V balení najdete i 5 papírů na skládání.


...- Už víte, komu ji dáte? Autor: Čížek, David Nakladatel: Origamica EAN: 9788090549616 ISBN: 978-80-905496-1-6 Popis: 1× kniha, česky Rozměry: 14 × 14 cm Rok vydání: 2013 (1 ... Páska - Abecedazahrady.cz ... . vydání) Kupte knihu Lilie Už víte, komu ji dáte? (David Čížek) s 21 % slevou za 62 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Všechny informace o produktu Kniha Lilie - Už víte, komu jí dáte?, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Lilie - Už víte, komu jí dáte?. Lilie - U ... Knihy > Hobby a voľný čas > Ručné práce, ľudové remeslá ... ... . Všechny informace o produktu Kniha Lilie - Už víte, komu jí dáte?, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Lilie - Už víte, komu jí dáte?. Lilie - Už víte, komu ji dáte? ... Lilie - Už víte, komu ji dáte? Zábava i vyjimečný dárek . David Čížek; David Čížek . 5,0 . Sledovať...SOUVISEJÍCÍ KNIHY