Rusko-český a česko-ruský praktický slovník

Rusko-český a česko-ruský praktický slovník - Pavel Pohlei, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Pohlei,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rusko-český a česko-ruský praktický slovník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rusko-český a česko-ruský praktický slovník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Pohlei,. Číst Rusko-český a česko-ruský praktický slovník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nový, moderní slovník kapesního formátu přináší více než 17 800 ruských výrazů a 26 600 českých ekvivalentů v rusko-české části, přibližně 22 000 českých výrazů a 30 300 ruských ekvivalentů v česko-ruské části. Slovník obsahuje současnou slovní zásobu včerně hovorových a slangových výrazů i základních odborných termínů, četná slovní spojení a nejčastější frazeologii. Používání slovníku je usnadněno přehlednou strukturou hesel, aktivnímu užití slova napomáhají informace o gramatických vlastnostech ruských slov pomocí přímých odkazů na moderně zpracované, podrobné a přehledné mluvnické tabulky, zahrnující i velmi užitečný seznam ruských nepravidelných sloves. Součástí slovníku jsou i vysvětlivky a charakteristiky usnadňující překlad do češtiny a akitvní vyjadřování v ruštině.


...eský praktický slovník verze 4.0 50.000 hesel, 71 ... Rusko-český, česko-ruský praktický slovník ...pro každého ... ... .000 význam ... Rusko-český česko-ruský praktický slovník (5) Celkový počet hlasů: 5. Slovník obsahuje na 1 264 stranách více než 75 000 hesel. Aktuální slovní zásoba věrně odráží současný psaný a mluvený ruský jazyk včetně odborné terminologie z oblasti ekonomiky, práva, vědy a techniky. ... Rusko-český česko-ruský praktický slovník, 3. vydání ... Věříme, že výsledkem naší prác ... Rusko-český česko ruský slovník - Vyhledávání na Heureka.cz ... . vydání ... Věříme, že výsledkem naší práce je skutečně praktický slovník, jehož kvality ocení všichni, kdo pracují s ruštinou a chtějí mít k dispozici aktuální slovní zásobu v co nejširším rozsahu. Rusko-český překladač. Česko-ruský překladač ... Náš multijazyčný ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY