Aby dětem chutnalo 2: Výživa dítěte od kojence až ke školákovi

Aby dětem chutnalo 2: Výživa dítěte od kojence až ke školákovi - Petr Fořt | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Fořt
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Aby dětem chutnalo 2: Výživa dítěte od kojence až ke školákovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Aby dětem chutnalo 2: Výživa dítěte od kojence až ke školákovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Fořt. Číst Aby dětem chutnalo 2: Výživa dítěte od kojence až ke školákovi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zdravá výživa dítěte je alfou a omegou jeho správného celkového vývoje a začíná už příkrmy v kojeneckém období. Autor seznámí rodiče s alternativními výživovými styly a optimální kojeneckou a batolecí výživou. Nabídne komentované příklady „redukčních“ jídelníčků a odhalí chuťové preference dětí. Ukáže, co je správný pitný režim, co předložit k jídlu dítěti trpícímu nadváhou, a uvede 12 kroků ke zdraví prospěšné stravě dětí a adolescentů.


...Aby dětem chutnalo 2. díl - Petr Fořt v okrese Nový Jičín, cena 200Kč, od vegradka na Sbazar ... MODERNÍ VÝŽIVA PRO DĚTI, FOŘT, | Aukro ... .cz. Popis: Prodám knihu Aby dětem chutnalo (2. díl) od Petra Fořta. Výživa dítěte od kojence až ke školákovi. Pokračování bestselleru, který boří mýty a upozorňuje na rizika zažitých klišé. Kniha je kupovaná nová, čtená pouze mnou, v top stavu. Aby dětem chutnalo 2: Výživa dítěte od kojence až ke školákovi. ... Aby dětem chutnalo 2 Výživa dítěte od kojence až ke školákovi. Přidat recenzi Autoř ... Kniha Aby dětem chutnalo 2 - Petr Fořt | Dobré Knihy.cz ... . ... Aby dětem chutnalo 2 Výživa dítěte od kojence až ke školákovi. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata ... Aby dětem chutnalo 2 Autor: Fořt, Petr Nakladatel: Ikar EAN: 9788024922843 ISBN: 978-80-249-2284-3 Aby dětem chutnalo 2. Kdo napsal knihu Aby dětem chutnalo 2? Autorem je Petr F...SOUVISEJÍCÍ KNIHY