Moje vítězství nad autismem

Moje vítězství nad autismem - Tamara Morarová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tamara Morarová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje vítězství nad autismem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje vítězství nad autismem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tamara Morarová. Číst Moje vítězství nad autismem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když byly Paulovi čtyři roky, dozvěděli se jeho rodiče od lékařů, že je postižen autismem. Po prvotním šoku se Tamara Morar odmítla smířit s tím, že jejímu synovi údajně není pomoci, s pesimismem lékařů a se vzdělávacím systémem, v němž pro Paula není místo. Začala si shánět informace a na základě metody vypracované zkušenou terapeutkou věnovala veškerý svůj čas a energii pokusu „dostat svého syna zpátky“. Začátky jsou krušné – ze všeho nejdřív se jí totiž musí podařit vůbec nějak upoutat jeho pozornost. Ve své knize, kterou, jak sama říká, napsala „jako rodič pro rodiče“, popisuje trnitou a dlouhou cestu, kterou absolvovala se svým synem, jenž dnes chodí do normální školy a v mnoha aspektech se autistických rysů zcela zbavil. Tamara Morar netvrdí, že nalezla „zázračný prostředek“ na autismus nebo že její metoda funguje u všech takto postižených dětí stejně. Chce jen rodičům, kteří mají podobné starosti jako ona, vylíčit své osobní zkušenosti a úspěchy a dodat jim trochu odvahy a naděje.


...Moje vítězství nad autismem - Tamara Morar ... Cvičení a terapie pro děti s autismem - Vingrálková, Eva ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Moje vítězství nad autismem Autor: Morarová, Tamara Nakladatel: Dokořán EAN: 9788073633677 ISBN: 978-80-7363-367-7 Originál: Ma victoire sur l´autisme Překlad: Vymazalová, Jana Popis: 1× kniha, brožovaná, 168 stran, česky Rozměry: 14,7 × 21 cm Rok vydání: Kupte knihu Moje vítězství nad autismem (Tamara Morarová) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si ... Moje vítězství nad autismem ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kniha: Moje vítězství nad autismem (Tamara Morarová). Nakupujte knih...SOUVISEJÍCÍ KNIHY