Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton-Neviditelný host

Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton-Neviditelný host - Maryrose Woodová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Maryrose Woodová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton-Neviditelný host.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton-Neviditelný host ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maryrose Woodová. Číst Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton-Neviditelný host Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co čeká na vlčí děti po návratu z Londýna? Hned po návratu z Londýna se naši tři Hrozní a jejich vychovatelka Penelopa Lumleyová ocitnou v jednom kole. Děti se totiž věnují pozorování ptáků v okolí Ashtonu a píší o nich knihu. Pro Penelopu to znamená maximální ostražitost, ale i tak jí nezbývá než převychovaným vlčatům věřit. Zároveň si láme hlavu nad záhadným darem a snaží se vyřešit zapeklitou otázku svého vlastního původu. Jak se vlastně ocitla na Akademii Agáty Swanburnové pro nadané dívky z chudých rodin? A proč se pro ni rodiče nikdy nevrátili? Není to však záhada jediná. Kde se vzala, tu se vzala, do Ashtonu náhle přijíždí matka lorda Frederika, doprovázená proslulým cestovatelem admirálem Faucetem. Ukazuje se, že rodokmen Ashtonů je opletený spoustou temných tajemství. Když se z ničeho nic ztratí admirálův závodní pštros, děti zmobilizují všechny své síly, aby vzácného ptáka našly. Tak začíná hon na pštrosa a Penelopě spousta starostí. Co když Hrozní v divoké přírodě zase zvlčí a celá její výchova bude k ničemu? A co když se do Ashtonu už vůbec nikdy nevrátí?


...onická kniha Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton: Neviditelný host na www ... Kniha Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton: Tajemné vytí ... ... ... Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton-Neviditelný host ... ... onická kniha Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton: Neviditelný host na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze... Neviditelný host kniha od: Maryrose Wood. 83 % 53 hodnocení ... Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton 3. Žánr: Pro děti a mládež ... Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton-Neviditelný host 299 Kč 209 Kč plně bez DPH kniha/učebnice je z druhé ruky a proto může obsahovat podtržené věty , zajímavosti a jevit známky opotřebení Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton: Neviditelný host Published on Nov 25, 2013 Poslední díl tajemné, napínavé a humorné trilogie pro všechny, kterým rodiče obč...SOUVISEJÍCÍ KNIHY