3x Kočičí krimi: Kočka v rouše vlčím, Kočka mnoha barev, Kočka v zákulisí

3x Kočičí krimi: Kočka v rouše vlčím, Kočka mnoha barev, Kočka v zákulisí - Lydia Adamson | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lydia Adamson
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
3x Kočičí krimi: Kočka v rouše vlčím, Kočka mnoha barev, Kočka v zákulisí.pdf


Chcete si knihu přečíst?3x Kočičí krimi: Kočka v rouše vlčím, Kočka mnoha barev, Kočka v zákulisí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lydia Adamson. Číst 3x Kočičí krimi: Kočka v rouše vlčím, Kočka mnoha barev, Kočka v zákulisí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kočka v rouše vlčímVšetečná manhattanská herečka a krásná kočičí chůva Alice Nestleton je znovu povolána do akce. Policisté z New York City ji zapojí do případu, když se ocitnou ve slepé uličce - rutinní vyšetřování vraždy odhalí sérii stop, jež by mohly souviset s patnáct let starými neobjasněnými vraždami, které nesou jisté společně znaky: sériový vrah, jehož oběťmi jsou majitelé koček, zahání vyděšené mazlíčky a nechává na místě činu myš jako poznávací znamení. To Alice stačí, aby se vydala po horké stopě...Kočka mnoha barevZnamenitá slídilka a herečka divadla Off-Off Broadway Alice Nestleton zalapá po dechu, když spatří zlověstný stín, který se plíží nahoru po schodech k jejímu bytu. Ale je to pouze student z její herecké třídy, který jí přinesl dárek - nádhernou bílou habešskou kočku. Je to dost zvláštní, ale stejně tak zvláštní je i to, že další den je mladý Lothario zavražděn v baru na Manhattanu... a exotická kočička unesena! Dva kocouři patřící Alici, vznešený Bushy a ztřeštěný Pancho, jí už pomáhali chytat zločince. Ale léčka, kterou vymyslí, aby zahnala pachatele krádeží koček do úzkých, se může zamotat kvůli tajemství mrtvého herce ve vražedné drama lásky a pomsty...Kočka v zákulisíBěhem baletního představení Louskáček byl zastřelen bývalý vynikající baletní tanečník Peter Dobrynin. Alice Nestletonová, kočičí chůva, herečka a amatérská vyšetřovatelka, se zúčastní tanečníkova pohřbu i se svou dlouholetou přítelkyní Luciou Mauryovou, která patřila k početnému zástupu Dobryninových milenek.


...v rouše vlčím Všetečná manhattanská herečka a krásná kočičí chůva Alice Nestleton je znovu povolána do akce ... - Literatura o kočkách « Rubrika | Aneleh a její kočičí blog ... . Policisté z New York City ji zapojí do případu, když se ocitnou ve slepé uličce - rutinní vyšetřování vraždy odhalí sérii stop, jež by mohly souviset s patnáct let starými neobjasněnými vraždami, které nesou jisté společně znaky:... 3x Kočičí krimi (Kočka v rouše vlčím, Kočka mnoha barev, Kočka v zákulisí) Trávit čas knihou 3x Kočičí krimi: Kočka v rouše vlčím, Kočka mnoha barev, Kočka v zákulisí! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu 3x Kočičí krim ... Lydia Adamson - Megaknihy.cz ... .cz najdete knihu 3x Kočičí krim...SOUVISEJÍCÍ KNIHY