Když vás pohltí plameny

Když vás pohltí plameny - David Sedaris | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
David Sedaris
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Když vás pohltí plameny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Když vás pohltí plameny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Sedaris. Číst Když vás pohltí plameny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vítejte ve světě Davida Sedarise, nejpopulárnějšího amerického humoristy současnosti! Jeho knihy se drží v čele žebříčků bestsellerů, prodalo se jich už bezmála deset milionů a byly přeloženy do pětadvaceti jazyků. Sedaris bývá přirovnáván k Marku Twainovi, Jamesi Thurberovi či Robertu Fulghumovi – a když čteme jeho sbírku laskavých i humorných vyprávění, nazvanou Když vás pohltí plameny, pochopíme rychle proč: od drobných každodenních momentů se autor brilantně dostává k základním lidským věcem. Když autorovi kupříkladu jednou vypnou vodu, napadne ho, že by k uvaření kávy použil vodu z vázy s květinami, a řetězením asociací se dostane z francouzského venkova až ke komicky trapné vzpomínce na nákup drog v jednom karavanu na venkově v Severní Karolíně. Jednotlivé texty knihy tak tematicky přecházejí od bizarních či komických hlavolamů všedního života – třebas od incidentu, při němž autorovi v letadle vypadne z pusy přímo do klína spolucestujícího pastilka na kašel, nebo pokusu ubránit svůj domov před neurotickým zpěvným ptactvem tím, že všechna okna vyplní obaly gramofonových desek – až k nejniternějším lidským pravdám.


...bývá přirovnáván k Marku Twainovi, Jamesi Thurberovi či Robertu Fulghumovi - a když čteme jeho sbírku laskavých i humorných vyprávění, nazvanou Když vás pohltí plameny, pochopíme rychle proč: od drobných každodenních momentů se autor brilantně dostává k základním lidským věcem ... pastilka - ABZ slovník českých synonym ... . Sedaris bývá přirovnáván k Marku Twainovi, Jamesi Thurberovi či Robertu Fulghumovi - a když čteme jeho sbírku lask avých i humorných vyprávění, nazvanou Když vás pohltí plameny, pochopíme rychle proč: od drobných každodenních momentů se autor brilantně dostává k základním lidským věcem. Když autorovi ... Sedaris bývá přirovnáván k Marku Twainovi, Jamesi Thurberovi či Robertu Fulghumovi - a když čteme jeho sbírku laskavých i humorných vyprávění, nazvanou Když vás pohl ... Když vás pohltí plameny - David Sedaris - Jihlava - Sbazar.cz ... . Když autorovi ... Sedaris bývá přirovnáván k Marku Twainovi, Jamesi Thurberovi či Robertu Fulghumovi - a když čteme jeho sbírku laskavých i humorných vyprávění, nazvanou Když vás pohl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY