Dvakrát dospělá

Dvakrát dospělá - Lenka Lanczová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Lanczová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dvakrát dospělá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dvakrát dospělá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Lanczová. Číst Dvakrát dospělá Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sympatická tmavovláska Dita Tomešová není zrovna upejpavá stydlivka, která by nesměle seděla v koutě, a tak díky své povaze a především „prořízlé“ puse nemá o průšvihy nouzi.Dosud se jí z nich dařilo více či méně úspěšně vymluvit, ovšem malér, který si zavaří pár měsíců před maturitou, zavání vyloučením. Aby mu předešla, Dita volí přestup na gymnázium v jiném městě. Zapadnout do kolektivu těsně před koncem střední školy není procházkou růžovým sadem, vyjít s novými kantory jakbysmet – a když se do toho zapojí ještě i nové známosti, další problémy na sebe nenechají dlouho čekat. Je přece spousta kluků, kteří by podle Dity stáli za hřích, ať už hezounek Vilém, dealer Dalibor nebo Radek, hvězda místního hokejového týmu, jenže… Jenže zdaleka ne každý stojí za něco víc, natož za city!


... dospělá 2013; Život na ostro 2014; Pošeptej po větru 2009; Hříšná touha 2006; všech 63 knih autora ... LANCZOVÁ, Lenka : Dvakrát dospělá ... . Kniha Dvakrát dospělá je v. Právě čtených: 5x: Přečtených: 610x: Dvakrát dospělá. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Dvakrát dospělá. Kdo napsal knihu Dvakrát dospělá? Autorem je Lenka Lanczová. Hodnocení, recenz ... Terisekk - Knižní zašívárna: Dvakrát dospělá ... . ... Dvakrát dospělá. Kdo napsal knihu Dvakrát dospělá? Autorem je Lenka Lanczová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Autor: Lenka Lanczová Originální název: Dvakrát dospělá Ze série: samostat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY