Robin, pes a já

Robin, pes a já - Dagmar Lhotová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dagmar Lhotová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Robin, pes a já.pdf


Chcete si knihu přečíst?Robin, pes a já ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dagmar Lhotová. Číst Robin, pes a já Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka slavných obrázkových seriálů o kocourovi Vavřincovi přichází s příběhem dvou sourozenců, kteří se na konci malého města, kde žijí se svými rodiči, cítí tak trochu jako robinzoni na pustém ostrově. Z jejich osamocení je nečekaně vytrhne zaběhnuté psisko, které jim do života přivede nové, nejen psí, přátelství.<br Dobrodružství školačky Marky a jejího neobyčejného bratra Robina ilustroval přední český malíř a grafik Jiří Fixl.


... pes a já Autorka slavných obrázkových seriálů o kocourovi Vavřincovi přichází s příběhem dvou sourozenců, kteří se na konci malého města, kde žijí se svými rodiči, cítí ... Robin, pes a já - Lhotová Dagmar, Fixl Jiří levně, cena ... ... ... Robin je hrdina jedné z nejúspěšnějších knih Zdeny Frýbové - a je to hrubosrstý foxteriér. ... Ale já ji prostě miluju :)).. Ráda se k ní vracím - dnes jsem začala číst už asi po desáté. Spolehlivě zažene chmurnou náladu a rozesměje. Historky jsou většinou přitažené za vlasy, ale co už - účel to většinou plní. Robin, pes a já 203,-Ihned ke čtení Koupit Autor ... Robin, pes a já - Dagmar Lhotová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Spolehlivě zažene chmurnou náladu a rozesměje. Historky jsou většinou přitažené za vlasy, ale co už - účel to většinou plní. Robin, pes a já 203,-Ihned ke čtení Koupit Autorka slavných obrázkových seriálů o kocourovi Vavřincovi přichází s příběhem dvou sourozenců, kteří se na konci malého města, kde žijí se svými rodiči, cítí tak trochu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY