Srdce z Vysočiny

Srdce z Vysočiny - Hannah Howell | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Hannah Howell
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdce z Vysočiny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Srdce z Vysočiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hannah Howell. Číst Srdce z Vysočiny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Contessa Delgadová má podezření, že její skotský strýc podporuje skupinu mužů, kteří se chystají svrhnout krále Jakuba II. Teprve až osvobodí sira Revana Halyarda z vězení, kam ho uvrhl její poručník, uvědomí si obsah celého spiknutí a dojde jí, kam až bude strýc ochoten zajít, jen aby ji umlčel a získal její nemalé dědictví. Když Revan Contessu unese, dívka se stane jak jeho válečným spojencem, tak i rukojmím. Přestože mu nechce důvěřovat a ze všech sil se snaží potlačit city, které v ní probouzí, nemůže popřít, že jim hrozí podobný osud. Nezbývá nic jiného, než se pokusit uniknout zrádcům, kteří se je snaží zničit, a riskovat vlastní život kvůli králi, zemi - a také sobě.


...Srdce z Vysočiny Přidat komentář. petraj30 ... Prodej loupané brambory ze samého srdce Vysočiny ... . 19 10.12.2019. Řekla bych, že tohle byla jedna z těch povedenějších knih od HH, ale samozřejmě bych měla nějaké výtky - jako vždy. ... Žďárské vrchy a Železné hory - nejzachovalejší části Vysočiny vypadají skoro pořád stejně, jako před staletími. Podívejte se na naši zem tak, jak jste ji ješ... Srdce z Vysočiny Hannah Howell, Zbyněk Janáček. Srdce z Vysočiny. Hannah Howell, Zbyněk Ja ... Romantické knihy - Rôzne - Série historické - Séria z Vysočiny ... . Srdce z Vysočiny. Hannah Howell, Zbyněk Janáček. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Contessa Delgadová má podezření, že její skotský strýc podporuje skupinu mužů, kteří se chystají svrhnout ... Duše K - tentokrát s MUDr. Janem Šulou o tom jak ochránit své zd...SOUVISEJÍCÍ KNIHY