Vlk z Vysočiny

Vlk z Vysočiny - Hannah Howell | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Hannah Howell
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vlk z Vysočiny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vlk z Vysočiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hannah Howell. Číst Vlk z Vysočiny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Děj románu Hannah Howellové je opět zasazen do prostředí skotské Vysočiny konce patnáctého století. Sira Jamese Drummonda, bývalého pána Dunncraigu, falešně obvinili ze zločinu. Přišel o hrad i panství a jako psanec se musel skrývat. Jeho majetek si nečestným způsobem přivlastnil vzdálený příbuzný Donnell MacKay a prohlásil za vlastní i Jamesovu malou dcerku, s níž má nekalé plány. O holčičku se stará Donnellova sestřenice Annora MacKayová, nemanželská a rodinou opomíjená dcera jeho urozené tety a muže z nižší společenské vrstvy. James se po třech letech rozhodne, že bude o rodinný majetek i o dítě bojovat. Protože umí pracovat se dřevem, vydává se za řezbáře a nechá se Donnellem MacKayem najmout na práci. Ten hodlá vybavit Dunncraig novým nábytkem, aby hradu dodal patřičného lesku. V bývalém domově se James setká s Annorou a na první pohled se do krásné černovlásky zamiluje. Ona jeho city opětuje, ale James má před sebou těžký úkol a láska jeho splnění komplikuje. Díky Annoře však James objevuje fakta z minulosti, o nichž neměl ani tušení, a před námi se rozvíjí další napínavý a romantický příběh skotského klanu.


...ávejte knihu Vlk z Vysočiny v internetovém knihkupectví Megaknihy ... román pro ženy - Trh knih - můj antikvariát online ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Howell hannah vlk z vysociny. Nalezeno: 61 produktů. Oldag Zachránce z Vysočiny - Howell Hannah . Příběh z prostředí skotské Vysočiny, v němž se krásná Bethie musí osudově rozhodovat. Třináct let poté, co se nepohodl s rodinou svého otce, se Erik Murray, nejmladší z bratrů, rozhodne získat svůj dědický podíl. ... Kniha: Vlk z Vysočiny - Hannah Howell. Fungujeme! Vážení z ... Kniha: Vlk z Vysočiny (Hannah Howell) | Martinus ... . ... Kniha: Vlk z Vysočiny - Hannah Howell. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY