Tréma – jak s ní bojovat

Tréma – jak s ní bojovat - Tomáš Novák | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Novák
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tréma – jak s ní bojovat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tréma – jak s ní bojovat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Novák. Číst Tréma – jak s ní bojovat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bojujete v náročných a důležitých situacích s nadměrnou obavou, napětím a strachem z vlastního neúspěchu? Brání vám tréma v seznámení? Zajímá vás, jak nevychovat malého trémistu? Pak je tato kniha určena právě vám. Renomovaný český psycholog, PhDr. Tomáš Novák se nezaměřuje jen na projevy trémy zkouškové, řečnické či studijní, ale také na trému jako na protiklad asertivity v pracovních vztazích. Nezapomíná samozřejmě ani na trému při seznamování se a v rodině, která velmi často vede k neobratnostem a nedorozuměním.


... - jak s ní bojovat Bojujete v náročných a důležitých situacích s nadměrnou obavou, napětím a strachem z vlastního neúspěchu? Brání vám tréma v seznámení? Zajímá vás, jak ... 10 kroků pro zvládnutí trémy - Vitalia.cz ... ... Existuje několik způsobů, jak s trémou bojovat, ale každý člověk musí nalézt sám vlastní způsob, jak v rámci možnosti nad ní zvítězit. Kafe.cz radí: Naše tipy V prvé řadě je dobré zaměřit se na pravidelné a kvalitní dýchání, fráze zhluboka dýchat zde platí bezezbytku. Když jsem se dostala ke knížce „Tréma - jak s ní bojovat", při úvodním čtení jsem si vzpomněla na situaci (je to už několik let), kdy za mnou přišel jeden muž a řekl mi: ... Tréma - jak s ní bojovat - Novák Tomáš - SEVT.cz ... . Když jsem se dostala ke knížce „Tréma - jak s ní bojovat", při úvodním čtení jsem si vzpomněla na situaci (je to už několik let), kdy za mnou přišel jeden muž a řekl mi: „Mám velkou trému a teď se chystám na prezentaci, díky níž bych mohl získat lepší pracovní pozici." Nedávno jsem se oženil a budu m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY