Everless - Panství krve a kovu

Everless - Panství krve a kovu - Sara Hollandová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sara Hollandová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Everless - Panství krve a kovu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Everless - Panství krve a kovu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sara Hollandová. Číst Everless - Panství krve a kovu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čas je vězení a jen ona má klíč. V království Sempera se platí časem. Hodiny, dny i roky jsou extrahovány z krve a pomocí magie přetavovány v kovové mince. Bohatí aristokraté Gerlingové je neúprosně daní, a zajišťují si tak dlouhověkost. Jules Emberová kdysi na Everless žila, musela však kvůli tragédii utéct. Jenže otec teď umírá, a pokud pro něj chce získat nějaký čas, musí se vrátit do honosného sídla Gerlingů, kde na ni nečeká jen dávná minulost, ale i tíživé tajemství.


...ules Emberová Gerlingy nenávidí. Př ed lety jim spolu se svým otcem sloužili na jejich panství Everless, pak však museli kvůli tragické nehodě utéct ... Kniha: Everless: Panství krve a kovu (Sara Holland) | Martinus ... . Teď ale otec umírá a Jules nezbývá nic jiného, než se tam vrátit a vzácný čas pro něj získat. ... Kniha Panství krve a kovu kniznipristaviste.blogspot.com - Everless - Panství krve a kovu 31.10.2019 „Fantasy Young Adult knih je nesmírné množství. Objevit mezi nimi něco nového a zajímavého je čím dál těžší. A přeci se sem tam objeví i kousek, který rozhodně stojí za přečtení. Mezi mé ... Everless - Panství krve a kovu - Sara Hollandová od 211 Kč ... ... . Objevit mezi nimi něco nového a zajímavého je čím dál těžší. A přeci se sem tam objeví i kousek, který rozhodně stojí za přečtení. Mezi mé nejnovější objevy patří právě novinka Everless ... Čas je vězení a jen ona má klíč. V království Sempera se platí časem. Hodiny, dny i roky jsou extrahovány z krve a pomocí magie přetavovány v kovové mince. Bohatí aristokraté ... Everless - Panství krve a kovu 4.5. 12 recenzí ; V královstv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY