Horká lázeň

Horká lázeň - Pelham Grenvill Wodehouse | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pelham Grenvill Wodehouse
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Horká lázeň.pdf


Chcete si knihu přečíst?Horká lázeň ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pelham Grenvill Wodehouse. Číst Horká lázeň Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nešťastně ženatý malý tlustý pan Wellington Gedge přišel o všechen majetek a stejně na tom byl i kasař Slattery. Slovo dalo slovo a oslavili spolu památku svatého Rocha v bretaňských mořských lázních St. Rocque, kde se nad městem tyčí starobylý zámek Blissac. Skoro každý tam byl pod jiným jménem, od komorné až po vévodu, který se odvážil svého inkognita, ačkoli uměl jen několik slov francouzsky. Dva páry zasnoubených prohlédly, že se k sobě nehodí, takže vznikl nový pár. Zámek se stává dějištěm pitoreskních příhod, ve kterých se nezapře Wodehousův smysl pro absurdní humor a jako ve všech románech opět dojde k báječnému happyendu. Pro zajímavost můžeme uvést, že autor napsal Horkou lázeň v době světové hospodářské krize po osudném pátku v říjnu 1929.


...lázeň Pelham Grenville Wodehouse Zámek, kde je tolik lupičů, kolik jinde mají my ší Další z řady humoristických příběhů oblíbeného anglického spisovatele ... Vše o tématu horká lázeň a další naše související články ... ... . 224 Kč 249 Kč - ušetříte 25 Kč (10 %) Skladem Detailní informace Uživatelské hodnocení ... Horká lázeň nohou je jednoduchou, a přesto jednou z nejprospěšnějších vodoléčebných procedur. Potřebné vybavení pro ni má doma každý, a tak nic nebrání v tom, abychom tuto proceduru využívali co nejčastěji - jak jako preventivní opatření, tak jako sice dlouhodobé, ale účinné a bezpečné léčení některé z výše uvedených chorob. Pomůže česnek, horká lázeň i sůl Hlavně pravidelně uvolňujte nos smrkáním. Ale jemně! Papírový kapesník po každém vysmrkání ... Sůl do koupele | Bylinná lázeň | Natur ... . Pomůže česnek, horká lázeň i sůl Hlavně pravidelně uvolňujte nos smrkáním. Ale jemně! Papírový kapesník po každém vysmrkání ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY