Jane Doe: Kolébka všech světů

Jane Doe: Kolébka všech světů - Jeremy Lachlan | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jeremy Lachlan
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jane Doe: Kolébka všech světů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jane Doe: Kolébka všech světů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeremy Lachlan. Číst Jane Doe: Kolébka všech světů Online je nyní tak snadné!

POPIS


ane Doeová a její otec se před čtrnácti lety ocitli na schodišti Panství - vstupu do nebezpečného labyrintu spojujícího ostrov Bluehaven s mnoha dalšími světy. V tu samou noc začala zemětřesení, a tak se Jane i jejího tichého, souženého otce od té doby bojí celý svět. Když udeří dosud nejsilnější zemětřesení a John zmizí zpátky na Panství, Jane se vydá na nebezpečné dobrodružství, aby našla svého otce a zachránila svět - možná všechny světy - od zkázy.Fanoušci Dark Materials Philipa Pulmana, dobrodružství Percyho Jacksona Ricka Riordana, Frances Hardinge a blockbusteru Netflixu Stranger Things si tohle napínavé dobrodružství pro mladistvé s odkazy na klasické filny 80. let jako Rošťáci a Indiana Jones nepochybně oblíbí.Knihkupec ze Sydney Jeremy Lachlan byl odjakživa posedlý velkými epickými dobrodružstvími jako Hvězdné války, Indiana Jones nebo Narnie a námět k napsání Kolébky všech světů, prvního dílu plánované duologie a zároveň svého prvního románu, získal, když se ztratil v muzeu v Káhiře.


... Kolébka všech světů. Jeremy Lachlan ... Jane Doe Kolébka všech světů - Jeremy Lachlan | Kniha na ... ... . pevná vazba Jane Doeová a její otec se před čtrnácti lety ocitli na schodišti Panství - vstupu do nebezpečného labyrintu spojujícího ostrov Bluehaven s mnoha dalšími světy. V tu samou noc začala zemětřesení, a… Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Jane Doe: Kolébka všech světů od Jeremy Lachlan. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Kolébka všech světů je našlapané ... Jane Doe Kolébka všech světů levně, cena 333 Kč | Srovnání ... ... . Kolébka všech světů je našlapané fantasy jak pro menší čtenáře, tak jako odpočinková knížka pro dospělé. Malá Jane se dostává do paláce, kde se potkávají všechny světy a je odkázána sama na sebe, aby našla svého otce. Kniha: Jane Doe Kolébka všech světů - Jeremy Lachlan. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny...SOUVISEJÍCÍ KNIHY