Mrtvá zóna

Mrtvá zóna - Stephen King | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Stephen King
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Mrtvá zóna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mrtvá zóna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen King. Číst Mrtvá zóna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Malý Johnny si při neopatrném a příliš rychlém bruslení způsobí nehodu, která ho na jeden děsivý okamžik uvrhne do mrtvé zóny. Johnny Smith, učitel z malého města, si v lunaparku na kole štěstí vytočí čtyři a půl roku trvající výlet do mrtvé zóny. John Smith se po letech probere z kómatu s podivuhodnou schopností vidět v mrtvé zóně budoucnost a strašlivý osud lidstva. Mrtvá zóna je napínavý a dobrodružný příběh, odehrávající se na pozadí skutečných historických událostí v USA v sedmdesátých letech dvacátého století. Je v pořadí teprve pátým publikovaným románem Stephena Kinga - a stále patří k jeho nejúspěšnějším.


... napínavé, ale Mrtvá zóna není příklad filmu, kdy by se pořád něco dělo - a když už se neděje, je materiál zaplněn nápaditými dialogy ... Mrtvá zóna - Dead Zone, The (2002) | SHOWBIZ.CZ ... . To zde prostě naneštěstí neplatilo. Christopher Walken je dobrý herec a filmu pomohl, ale nemohu se zbavit dojmu, že jeho charisma a téměř ďábelský vzhled se hodí spíše do ... Když v roce 1979 vydal Stephen King román Mrtvá zóna, měl už na svém kontě několik dnes kultovních knih, které mu vysloužily přezdívku „král hororů". Příběh románu se odvíjí na pozadí skutečných historických událostí ve Spojených státech v sedmdesátých letech a od jeho běžné horo ... STEPHEN KING. MRTVÁ ZÓNA. AUDIOKNIHA. ČÁST 2/2 - YouTube ... . Příběh románu se odvíjí na pozadí skutečných historických událostí ve Spojených státech v sedmdesátých letech a od jeho běžné hororové tvorby se poněkud ... This feature is not available right now. Please try ag...SOUVISEJÍCÍ KNIHY