Vnitřní světlo: Meditace jako čistá modlitba

Vnitřní světlo: Meditace jako čistá modlitba - Lawrence Freeman | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lawrence Freeman
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Vnitřní světlo: Meditace jako čistá modlitba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vnitřní světlo: Meditace jako čistá modlitba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lawrence Freeman. Číst Vnitřní světlo: Meditace jako čistá modlitba Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kanadský benediktin Laurence Freeman je známým autorem řady knih o křesťanské meditaci, s níž má bohaté zkušenosti. Spolupodílel se na organizování křesťanského meditačního společenství v Montrealu, roku 1991 založil v Anglii Mezinárodní centrum světového společenství pro křesťanskou meditaci. Aktivně se podílí také na mezináboženském dialogu. V knize s podtitulem Meditace jako čistá modlitba nepodává teoretický rozbor, ale praktický návod, doplněný řadou užitečných postřehů a rad, které během let nasbíral. Kniha bude užitečná každému vážnému zájemci o tuto křesťanskou praxi.


...í světlo. Meditace jako čistá modlitba ... Kategorie Nabízíme / Modlitby - ekalich.cz ... . Z anglického originálu Light Within, vydaného nakladatelstvím The Canterburg Press . Norwich (a publishing imprint of Hymns Ancient & Modern LTD) roku 2008, přeložila Barbora Hrobařová . Obálku s použitím grafiky Jaroslava Šerých . a grafickou úpravu navrhl Vladimír Verner Meditace jako čistá modlitba Kanadský benediktin Laurence Freeman je známým autorem řady knih o křesťanské meditaci, s níž má bohaté zkušenosti. Spolupodílel se na organizování křes ... Vnitřní světlo - Meditace jako čistá modlitba | Odborná ... ... . Spolupodílel se na organizování křesťanského meditačního společenství v Montrealu, roku 1991 založil v Anglii Mezinárodní centrum světového společenství pro křesťanskou ... Vnitřní světlo: Meditace jako čistá modlitba. Lawrence Freeman ... Vnitřní světlo Autor: Freeman, Lawrence Nakladatel: Vyšehrad EAN: 9788074293559 ISBN: 978-80-7429-3...SOUVISEJÍCÍ KNIHY