Za dobrotami světa s kuchařem Vincentem

Za dobrotami světa s kuchařem Vincentem - Štěpánka Sekaninová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Štěpánka Sekaninová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Za dobrotami světa s kuchařem Vincentem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Za dobrotami světa s kuchařem Vincentem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Štěpánka Sekaninová. Číst Za dobrotami světa s kuchařem Vincentem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vařit, smažit, míchat, péct a ochutnávat, to já hodně rád. Myslí si malý kuchtík Vincek, když vyráží na cestu, aby objevil tu nejzajímavější chuť. A taky aby se naučil skvělé kuchařině, protože jednou, jednou si otevře vybranou restauraci a získá spoustu medailí. Třeba i michelinskou hvězdu. Vincek právě opustil Evropu a míří dál a dál. Tak na co čekáte? Nalaďte si bříška na všechna jídla světa a pospíchejte za ním! Třeba ho na stránkách knihy pro mlsné jazýčky dohoníte.


...tami světa s kuchařem Vincentem ... Nalaďte si bříška na všechna jídla světa a pospíchejte za ním! Třeba ho na stránkách knihy pro mlsné jazýčky dohoníte ... smažit se - ABZ slovník českých synonym ... . 239 Kč 299 Kč - ušetříte 60 Kč (20 %) Skladem. Detailní informace; Za dobrotami světa s kuchařem Vincentem. ... Nalaďte si bříška na všechna jídla světa a pospíchejte za ním! Třeba ho na stránkách knihy pro mlsné jazýčky dohoníte. V šesti kapitolách a a na šesti rozkládacích mapách poznáte, na čem si pochutnávají lidé z celého světa. Za dobrotami světa s kuchařem Vincentem. Sekanino ... Za dobrotami světa s kuchařem Vincentem - Štěpánka ... ... . V šesti kapitolách a a na šesti rozkládacích mapách poznáte, na čem si pochutnávají lidé z celého světa. Za dobrotami světa s kuchařem Vincentem. Sekaninová, Štěpánka. Vydání: Albatros 2019 | Jazyk: čeština | Signatura: C 7871. Cestovní atlas představující tradiční pokrmy a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY