A v tu chvíli je po lásce

A v tu chvíli je po lásce - Junot Díaz | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Junot Díaz
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
A v tu chvíli je po lásce.pdf


Chcete si knihu přečíst?A v tu chvíli je po lásce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Junot Díaz. Číst A v tu chvíli je po lásce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soubor volně zachycuje životní cesty Juniora, který přijíždí jako chlapec s matkou a bratrem za otcem do USA, přes jeho první citová a tělesná vzplanutí, pověstné sukničkaření až po nevěru, která mu zásadně změní život – přijde o snoubenku a není schopen se z toho ani po letech vybabrat. Může za to jízlivý, téměř nepřítomný otec, jehož kratičké okamžiky přítomnosti v chlapcově životě mají spíš ničivý účinek? Nebo matka upřednostňující vymodleného staršího bratra? Nebo komplikovaný vztah se starším bratrem, k němuž Junior nikdy nenašel cestu, ale přesto se nedokáže vyrovnat s jeho smrtí?


...hvíli je po lásce book. Read 7,453 reviews from the world's largest community for readers ... Knihy - iLiteratura.cz ... . Junot Díaz (nar. 1968), dominikánský hlas americké lit... Kniha A v tu chvíli je po lásce Přidat komentář. PetrCepek. 12.12.2019. Pro středoevropana nadmíru poučné povídky z dominikánského ghetta v NY nejen o lásce. ... A v tu chvíli je po lásce Autor: Díaz, Junot Nakladatel: Argo EAN: 9788025710272 ISBN: 978-80-257-1027-2 Originál: The Brief Wondrous Life of Oscar Wao Překlad: Punge Puchalská, Barbora Popis: 1× kniha, vázaná, 164 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20,6 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Protagonistou a hlavním vypravěčem povídkové sbírky Junota Díaze (1968) ... Kniha: A v tu chvíli je po lásce - Junot Díaz | Knihy.ABZ.cz ... . vydání) Protagonistou a hlavním vypravěčem povídkové sbírky Junota Díaze (1968) A v tu chvíli je po lásce je náš "starý známý" Junior - drsný karibský playboy, jehož představy o ženách jsou křiklavým katalogem žádoucích částí jejich těl. Tohoto Hi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY