Testament: Kniha 1

Testament: Kniha 1 - Eric van Lustbader | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Eric van Lustbader
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Testament: Kniha 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Testament: Kniha 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eric van Lustbader. Číst Testament: Kniha 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bravo Shaw odjakživa tušil, že jeho otec skrývá nějaké tajemství. Avšak teprve po otcově tragické smrti zjistí, jak zásadní ono tajemství je. Bravův otec Dexter Shaw byl předním členem řádu gnostických observantů, který byl pronásledován rytíři svatého Klementa, neboť po celá staletí střežil vzácný církevní spis – Testament připisovaný Ježíši Kristovi. Posledním strážcem Testamentu byl Dexter Shaw, který za svého následníka zvolil právě Brava. Bravo postupně odhaluje, jaký poklad jeho otec vlastně střežil. Dexter neponechal nic náhodě a vzácný dokument skryl tak, aby ho dokázal najít pouze Bravo, vynikající kryptoanalytik a odborník na období středověku. Bravo se tedy nechává vést záhadnými vodítky a šiframi, které mu otec zanechal, a brzy se stává terčem i figurkou v nemilosrdné válce, v níž všechny zúčastněné strany usilují o totéž: zmocnit se Testamentu. Rytířům svatého Klementa to přikázal samotný papež již v období křížových výprav, ale jsou zde i jiní, novodobí zájemci s odlišnými motivy. Všichni velmi dobře vědí, že dávná listina by mohla uvrhnout celý svět do chaosu a možná i změnit dějiny. Nyní záleží jen na tom, zdali Bravo vyhraje souboj s časem a nalezne Testament dříve než jeho protivníci. Kniha je mysteriózním příběhem s prvky detektivky a thrilleru. Děj plný vyhrocených situací, tajemných otázek i neuvěřitelných historických událostí se odehrává od Ameriky až po Itálii.


... Testament (Miloš Janoušek). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha Testament ... ማቲዎሴ 1, Maale New Testament (MNT) | The Bible App ... . Přidat komentář. hana4834. 16.01.2018. Morrell píše skvěle ale tahle kniha dost nereálná i když je to dobře. Napínavá od začátku až do konce, kdo má rád horory tak se mu bude líbit. jarkamet. 22.07.2017. Pro mě tak trochu zklamání. Ne, že by to nemělo spád, ale snad právě pro to, se mi pořád zdálo ... Jednoho dne najde moudrý panter Baghíra hluboko v džungli malé miminko a ujme se ho. Odnese ho na vychován ... Kniha: Neobyčajný testament (Jozef Kroner) | Martinus ... ... Jednoho dne najde moudrý panter Baghíra hluboko v džungli malé miminko a ujme se ho. Odnese ho na vychování vlčí rodině, která se o chlapečka stará, jako by šlo o jejich vlastní ... Testament Autor: van Lustbader, Eric Nakladatel: Knihy Fenix EAN: 9788090759725 ISBN: 978-80-907597-2-5 Překlad: Petrášková, Lenka Popis: 1× kniha, vázaná, 504 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Ro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY