Z ulice do bytu: Sociální práce v procesu reintegrace do bydlení

Z ulice do bytu: Sociální práce v procesu reintegrace do bydlení - Eliška Černá | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Eliška Černá
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Z ulice do bytu: Sociální práce v procesu reintegrace do bydlení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Z ulice do bytu: Sociální práce v procesu reintegrace do bydlení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eliška Černá. Číst Z ulice do bytu: Sociální práce v procesu reintegrace do bydlení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha se věnuje současným způsobům řešení bezdomovectví v České republice. Staví vedle sebe rozšířený tradiční model Bydlení až po přípravě a inovativní přístup Bydlení především. Autorka popisuje sociální práci v daných modelech a přináší průkopnické poznatky o nelehké cestě z ulice k vlastnímu bydlení. Ústředním konceptem knihy je reflexivní praxe coby základní pilíř účinné sociální práce – takové, která umožňuje transformovat stávající sociální služby a prolomit kruh bezdomovectví. V závěru se autorka zabývá tím, jaké výzvy přináší současná krize bydlení pro fungování modelu Bydlení především. Proč se část lidí bez domova vyhýbá sociálním službám? Jak vypadá reflexivní praxe v práci s lidmi bez domova? Může přístup Bydlení především naplnit svou ambici ukončovat bezdomovectví jednotlivců a rodin bez domova?


... do bytu: Sociální práce v procesu reintegrace do bydlen ... SLON - Sociologické nakladatelství ... ... Autorka popisuje sociální práci v daných modelech a přináší průkopnické poznatky o nelehké cestě z ulice k vlastnímu bydlení. Ústředním konceptem knihy je reflexivní... Zobrazit celý text. Z ulice do bytu Sociální práce v procesu reintegrace do bydlen ... Z ulice do bytu : sociální práce v procesu reintegrace do bydlení / Autor: Černá, Eliška Vydáno: (2019) Posvícení bezdomovců : úvod do sociologie domova / Autor: Keller, Jan, 1955- Vydáno: (2013) Sociální práce v procesu reintegrace do bydlení. ČERNÁ Eliška. Info: Slon, 2019 (1.) - brož., 151 str. ... Ani Housing First samo o sobě není řešením - A2larm ... . ČERNÁ Eliška. Info: Slon, 2019 (1.) - brož., 151 str. EAN: 9788074192821 Z ulice do bytu Sociální práce v procesu reintegrace do bydlení Černá Eliška. Kniha se věnuje současným způsobům řešení bezdomovectví v České republice. Staví vedle sebe rozšířený tr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY