Hotel Sen, pokoj 36

Hotel Sen, pokoj 36 - Mike Perry | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Mike Perry
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hotel Sen, pokoj 36.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hotel Sen, pokoj 36 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mike Perry. Číst Hotel Sen, pokoj 36 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Odvážná až drásavá výpověď o lásce i složitostech vztahů po změně pohlavní identity. Jaký vlastně bude život po přeměně? Je možné, aby muž po padesátce v konečně správné identitě obstál ve světě biologických samců a naplnil svou celoživotní touhu po lásce? Takové a další otázky si klade Mike Perry ve volném pokračování autobiografického románu Klec pro majáky. A právě závěrečná myšlenka jeho prvotiny, formulovaná jednou z postav, jakoby předznamenala téma nového románu: „... víte, že už můžete milovat jako chlap a dostáváte košem taky jako chlap. Ještě to moc neumíte, pravda, a zbytečně se kvůli tomu svíjíte, ale to je o zvyk…“ Autor v emocemi naplněné próze opět poodhaluje roušku života lidí, kteří žijí vedle nás, jenom se narodili do "nesprávné" tělesné schránky. Jejich víra v lásku a touha po naplnění citového života je však nezměrná i nezničitelná.


...jednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách ... Hotel Sen Reviews, Swiebodzin - TripAdvisor ... . Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Elektronická kniha Hotel Sen, pokoj 36 Mike Perry - Hotel Sen, pokoj 36 Ukázky. Ukázka epub Ukázka mobi Novinka Ke stažen í. Hotel Sen, pokoj 36: Odvážná až drásavá výpověď o lásce i složitostech vztahů po ... Hotel Sen, pokoj 36 Mike P ... Pokoj 36 - Romance in white - Hotel Plzeň ... . Hotel Sen, pokoj 36: Odvážná až drásavá výpověď o lásce i složitostech vztahů po ... Hotel Sen, pokoj 36 Mike Perry Nakladatel: Práh 2019 Hotel Sen, pokoj 36. Kdo napsal knihu Hotel Sen, pokoj 36? Autorem je Mike Perry. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY