Inteligence propojená v síti: Země se připojuje k vesmírnému internetu

Inteligence propojená v síti: Země se připojuje k vesmírnému internetu - Franz Bludorf, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Franz Bludorf,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Inteligence propojená v síti: Země se připojuje k vesmírnému internetu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Inteligence propojená v síti: Země se připojuje k vesmírnému internetu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Franz Bludorf,. Číst Inteligence propojená v síti: Země se připojuje k vesmírnému internetu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Skupinové vědomí, genetika, gravitace – tato tři témata představují autoři v dosud neznámých souvislostech. Jak ukazují, dere se lidské skupinové vědomí po staletí dlouhé latentní fázi znovu mocně na povrch. Ukazuje se jako integrální součást otevřené sítě vědomí ve vesmíru, podobně jako dnešní internet. Spojují se v něm nejrůznější formy vědomí přes nově objevenou hyperkomnikaci a mohou si – vědomě nebo nevědomě – vzájemně vyměňovat informace. V této souvislostí stojí také sporné „UFO únosy“. Autorům se povedlo nejen totálně nově přehodnotit tento podivný fenomén, ale vyvinuli zcela novou metodu zpracování těchto zážitků, kterou poprvé představují v této knize. Systémem odesílání a přijímání hyperkomunikace je naše dědičná substance, DNA, která je ve skutečnosti jakousi anténou, jak dokazují nejnovější badatelské výsledky. Hlavní roli při této „inteligenci propojené v síti“ hraje gravitace, ona nejtajemnější síla vesmíru, jež není tak stabilní, jak se dlouho zdálo. Nestability gravitace mohou způsobovat podivné věci: nechat auta a lahve valit se samy od sebe do kopce vzhůru, simulovat UFO, nechat spadnout letadla, vzniknout tornáda nebo ovlivňovat kurzy na burze. Při pokusech o vysvětlení těchto podivných jevů narazili autoři mimo jiné na stopy, které vedou až k tajným archivům Vatikánu a k procesu s Galileem Galileim. Argumenty knihy jsou podloženy aktuálními vědeckými výsledky, autentickými protokoly z hypnotických sezení z vlastní praxe autorů a také výpověďmi současných předních osobností Stephena Hawkinga a Edwarda Wittena.


... informace o produktu Kniha Inteligence propojená v síti - Země se připojuje k vesmírnému internetu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Inteligence propojená v síti - Země se připojuje k vesmírnému internetu ... Gravitace - Chci.cz ... . Kniha: Inteligence propojená v síti - Země se připojuje k vesmírnému internetu - Grazyna Fosarová; Franz Bludorf Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Inteligence propojená v síti k zastavení času. Přestože jsou veškeré Hawkingovy vědecké práce pou-hým produktem jeho mozku, zabývá se reálnými věcmi, a mnoho jeho teoretických předpokladů a předpovědí bylo jeho kolegy dodat ... Kniha Inteligence propojená v síti - Země se připojuje k ... ... . Inteligence propojená v síti k zastavení času. Přestože jsou veškeré Hawkingovy vědecké práce pou-hým produktem jeho mozku, zabývá se reálnými věcmi, a mnoho jeho teoretických předpokladů a předpovědí bylo jeho kolegy dodatečně expe-rimentálně potvrzeno. Inteligence propojená v síti: Ze...SOUVISEJÍCÍ KNIHY