Practise Your English – Tematická slovní zásoba

Practise Your English – Tematická slovní zásoba - Mariusz Misztal | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Mariusz Misztal
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Practise Your English – Tematická slovní zásoba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Practise Your English – Tematická slovní zásoba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mariusz Misztal. Číst Practise Your English – Tematická slovní zásoba Online je nyní tak snadné!

POPIS


Postupte v angličtině na vyšší úroveň! Bez problémů používáte základní gramatiku a zvládáte běžná konverzační témata. Dokážete se anglicky zeptat na cestu, napsat pracovní e-mail nebo si objednat v restauraci. Když ale chcete zjistit, ze které části hovězího se jídlo připravovalo nebo rozebrat se svým obchodním partnerem průběh fotbalového zápasu, docházejí vám slovíčka anebo si nejste jisti, zda jste použili ten správný výraz. Je načase doplnit slovní zásobu! Prostřednictvím testů, cvičení, křížovek či vtipů si rozšiřte obzory o zajímavé tematické okruhy a nové obraty. Učte se slovíčka a fráze, a poznejte, v jakém kontextu se správně používají. Pak se vám už jistě nestane, že budete vyprávět o tom, jak vás v lese honilo stádo divokých včel nebo jak jste na ranči obdivovali roj běžících koní. Na rozhovory o politice, gastronomii, sportu a o mnoha dalších tématech budete dobře připraveni a nic vás nezaskočí!


...ractise Your English (Tematická slovní zásoba) (Mariusz Misztal) ... Practise Your English - Thematic Vocabulary | Albatrosmedia.cz ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Practise Your English - Tematická slovní zásoba Autor: Misztal, Mariusz Nakladatel: Fragment EAN: 9788025320907 ISBN: 978-80-253-2090-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 352 stran, česky Rozměry: 16,8 × 24 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Kniha Practise Your English.Tematická slovní zásoba je další v řadě učebnic, která na ... MISZTAL, Mariusz : Practise your English ... .Tematická slovní zásoba je další v řadě učebnic, která nabízí prohloubení znalostí tentokrát pokročilejším studentům anglického jazyka, kteří bez problémů používají základní gramatiku a zvládají běžná konverzační témata. Practise your English - Tematická slovní zásoba. MISZTAL Mariusz. Info: Frag...SOUVISEJÍCÍ KNIHY