Praha Calling: Jít svou cestou

Praha Calling: Jít svou cestou - Jiří Šimeček | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Šimeček
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Praha Calling: Jít svou cestou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Praha Calling: Jít svou cestou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Šimeček. Číst Praha Calling: Jít svou cestou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autobiografie muzikanta Jiřího Šimečky (* 1957), geograficky zpřesněná sloganem „ze Spořilova na Broadway a zpět“ není jen o jeho dvou zásadních kapelách. Ta první, Letadlo, se stala jednou z nejvýznamnějších a nejpřesvědčivějších kapel české nové vlny, smetené tažením komunistickými úředníků. Ta druhá, Toyen, se narodila v polistopadové euforii zlatých devadesátek jako Šimečkův majstrštyk, a to dokonce v zahraničí. Kniha Praha Calling spodnázvem Jít svou cestou není jen o hudbě na pódiu, ale i o každodenní trpělivé organizačně manažerské práci. A protože se opravdu nestává každý den, aby česká rocková kapela koncertovala v USA a plnila si tak jeden z klukovských snů, nemůže v knize chybět CD se záznamem koncertu Toyen z roku 1991 v legendárním newyorském klubu CBGB.


...Praha Calling s podnázvem Jít svou cestou není jen o hudbě na pódiu, ale i o každodenní trpělivé organizačně manažerské práci ... Jít svou cestou. Kapela Toyen doputovala až do punkrockové ... ... . A protože se opravdu nestává každý den, aby česká rocková kapela koncertovala v USA a plnila si tak jeden z klukovských snů, nemůže v knize chybět CD se záznamem koncertu Toyen z roku ... Kniha Praha Calling s podnázvem Jít svou cestou není jen o hudbě na pódiu, ale i o každodenní trpělivé organizačně manažerské práci. A protože se opravdu nestává každý den, aby česká rocková kapela koncertovala v USA a plnila si tak jeden z klukovských snů, ne ... Praha Calling: Jít svou cestou, + CD - Jiří Šimeček ... ... . A protože se opravdu nestává každý den, aby česká rocková kapela koncertovala v USA a plnila si tak jeden z klukovských snů, nemůže v knize chybět CD se záznamem koncertu Toyen z roku ... Praha Calling Jít svou cestou. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-(...SOUVISEJÍCÍ KNIHY