Rozhněvaná žena: Objevte potenciál uvolněné energie

Rozhněvaná žena: Objevte potenciál uvolněné energie - Almut Schmale-Riedel | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Almut Schmale-Riedel
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozhněvaná žena: Objevte potenciál uvolněné energie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rozhněvaná žena: Objevte potenciál uvolněné energie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Almut Schmale-Riedel. Číst Rozhněvaná žena: Objevte potenciál uvolněné energie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hněv je stále považován za cosi nepatřičného, přijatelného pouze u silnějšího pohlaví. Proto mají mnohé ženy sklon v sobě pocity hněvu potlačovat a fungovat v roli usmiřovatelky, což s sebou může nést řadu nepříjemných duševních i tělesných symptomů, vyvolaných vytěsněnými pocity. Autorka se zabývá vymezením pojmů hněv, vztek apod. a neurobiologickými příčinami mnoha různých typů agrese. Zamýšlí se nad typickými vnitřními přesvědčeními souvisejícími s hněvem, nad potlačením a hromaděním hněvu, zástupnými emocemi (smutek místo hněvu), agresivními fantaziemi, zahořklostí a pocity viny a nad psychosomatizováním hněvu. Kniha nabízí mnoho užitečných technik o tom, jak získat k hněvu přístup a jak s ním konstruktivně nakládat. Závěrečná kapitola je určena mužům a zabývá se jejich představami o ženském hněvu, o navyklých mužských vzorcích řešení konfliktů, o vymezování v partnerství a o prevenci eskalace domácího násilí.


... Rozhněvaná žena. Podtitul: Objevte potenciál uvolněné energie ... Objevte potenciál rozhněvané ženy! | Nakladatelství Portál ... . Autor: Almut Schmale-Riedel. Nakladatelství: Portál. Počet stran: 168. Rok vydání: 2019. Představme si situace, že máme vztek, uvědomujeme si tuto emoci a zjistili jsme i její příčinu. K čemu je nám pak vztek ještě dobrý, jaký je jeho smysl a užitek? Kniha: Rozhněvaná žena -- Objevte potenciál uvolněné energie - Almut Schmale-Riede. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provoz ... Rozhněvaná žena: Objevte potenciál uvolněné energie ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Podtitul: Objevte potenciál uvolněné energie. Hněv je stále považován za cosi nepatřičného ... Rozhněvaná žena: Objevte potenciál uvolněné energie Almut Schmale-Riedel Nakladatel: Portál 2019 Kniha Rozhněvaná žena s podtitulem Objevte pote...SOUVISEJÍCÍ KNIHY