Trojčlennost jako inspirace

Trojčlennost jako inspirace - Rudolf Steiner | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Rudolf Steiner
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Trojčlennost jako inspirace.pdf


Chcete si knihu přečíst?Trojčlennost jako inspirace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rudolf Steiner. Číst Trojčlennost jako inspirace Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je výběrem textů a přednášek Rudolfa Steinera (výběr provedl a editoval Radomil Hradil), v nichž podává výklad, jaké stanovisko zaujímat k uspořádání společnosti a k dalším naléhavým sociálním otázkám. Stěžejním je pochopení zákonitostí lidské společnosti, která se skládá ze tří sfér, které se od sebe zásadně odlišují. V současné době vládne ve společnosti chaos, neboť tyto sféry jsou navzájem promíchané, ačkoliv každá vyžaduje, aby se k ní přistupovala podle jiného principu. Podněty k řešení sociálních otázek je proto nutné hledat na základě těchto principů. Je to princip svobody v kultuře a duchovní životě, princip rovnosti v oblasti práva, princip bratrství v oblasti ekonomie.


...ennost jako inspirace Rudolf Steiner Nakladatel: Fabula 2014 Trojčlennost jako inspirace | Kniha je výběrem textů a přednášek Rudolfa Steinera (výběr provedl a editoval Radomil Hradil), v nichž podává výklad, jaké stanovisko zaujímat k uspořádání společnosti a k dalším naléhavým sociálním otázkám ... [Kompletni PDF] Dobrohostové z Ronšperka a na Poběžovicích ... ... . Stěžejním je pochopení zákonitostí lidské společnosti, která se ... Kniha: Trojčlennost jako inspirace - Rudolf Steiner Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Trojčlennost jako ... Kniha: Trojčlennost jako inspirace - Rudolf Steiner ... ... ... Kniha: Trojčlennost jako inspirace - Rudolf Steiner Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Trojčlennost jako...SOUVISEJÍCÍ KNIHY