Captain America: Steve Rogers: Hail Hydra

Captain America: Steve Rogers: Hail Hydra - Jesus Saiz, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jesus Saiz,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Captain America: Steve Rogers: Hail Hydra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Captain America: Steve Rogers: Hail Hydra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jesus Saiz,. Číst Captain America: Steve Rogers: Hail Hydra Online je nyní tak snadné!

POPIS


Původní strážce svobody je zpět! Steve Rogers byl znovuoživen s novým štítem, s novým týmem i novým posláním. A to právě včas. Bude ho třeba – všem zločineckým těžkým váhám uprchlým z Pleasant Hillu. Zpět je i jeho nemesis, Red Skull. Hydra je nyní nebezpečnější a mocnější než kdy dřív. Ale zatímco Red Skull soupeří o ovládnutí ďábelské organizace s Baronem Zemem, Steve pracuje na vlastních plánech – a nikdo mu nebude stát v cestě. Je tohle ten oddaný patriot, kterého znáte a milujete?


...om: Captain America: Steve Rogers Vol. 1: Hail Hydra (9781302901127): Saiz, Jesus, Spencer, Nick: Books Collects Captain America: Steve Rogers #1-6, Free Comic Book Day 2016 (Captain America) #1 ... Captain Hydra / Captain America "Hail Hydra" Edits | Know ... ... . He's back! Steve Rogers — the original Sentinel of Liberty — is reinvigorated, with a new shield, a new team, a new mission…and a new secret! He's back! The original Sentinel of Liberty returns, with a new shield, a new team, and a new mission! And he's not the only one who's back! Like the saying goes-- cut off one head, two more will take its place! Hail Hydra! Collecting: Captain America: Steve Rogers 1-6, FCBD 2016 Captain America: Steve Rogers Vol. 1 - Hail Hydra collects issues #1-6 of this new series, along with F ... 'Captain America' Writer Nick Spencer: Why I Turned Steve ... ... . 1 - Hail Hydra collects issues #1-6 of this new series, along with F...SOUVISEJÍCÍ KNIHY