Domorodí Američané: Původní obyvatelé severní Ameriky

Domorodí Američané: Původní obyvatelé severní Ameriky - Taylor Colin, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Taylor Colin,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Domorodí Američané: Původní obyvatelé severní Ameriky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Domorodí Američané: Původní obyvatelé severní Ameriky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Taylor Colin,. Číst Domorodí Američané: Původní obyvatelé severní Ameriky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Domorodí Američané představuje různé kulturní aspekty, náboženství, klíčové osobnosti a historické události v životě mnoha rozličných kmenů a jazykových skupin Indiánů. Ucelený pohled do života a zkušeností domorodých Američanů – Indiánů z jihovýchodu, jihozápadu, Velkých plání, náhorních plošin a Velké pánve, Kalifornie, severozápadního pobřeží, subarktického a arktického pásma a severovýchodu – skvěle doplňuje třicet osm jedinečných dvojstránek plných artefaktů, více než 250 archivních fotografií, map, barevných tabulek a uměleckých kreseb.


...í obyvatelé Spojených států amerických je označení pro domorodé Američany obývající území dnešních Spojených států amerických ... Kniha: Domorodí Američané za 43,66€ | Gorila ... .Ne všechny původní obyvatele USA lze označit za indiány - neřadí se sem Havajci (Native Hawaiians), Eskymáci a Aleuti.Američtí indiáni se dělí do mnoha různých kmenů a skupin. Domorodí Američané - Původní obyvatelé severní Ameriky - William Sturtevant, Colin F. Taylor Colin ... Kniha Domorodí Američané představuje různé kulturní aspekty, náboženství, klíčové osobnosti a historické událost ... Indiáni Severní Ameriky - etnografie | Knihy.ABZ.cz ... . Taylor Colin ... Kniha Domorodí Američané představuje různé kulturní aspekty, náboženství, klíčové osobnosti a historické události v životě mnoha rozličných kmenů a jazykových skupin Indiánů. Ucelený pohled do života a ... Není s určitostí známo, jak nebo kdy domorodí Američané poprvé osídlili americké kontinenty a území dnešních Spojených států. Podle převažující teor...SOUVISEJÍCÍ KNIHY