Neviditeľná staroba.txt

Neviditeľná staroba.txt - Jolana Novotná, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jolana Novotná,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Neviditeľná staroba.txt.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neviditeľná staroba.txt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jolana Novotná,. Číst Neviditeľná staroba.txt Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prostřednictvím překladových i autorských textů Jolana Novotna, Linn Sandberg, Marlene Goldman, May Chazan a Melissy Baldwin odhaluje jednu z nejméně viditelných součástí života ve vyšším věku - prožívání sexuality a sexuálních vztahů. Vyvrací mýty o asexuálnosti starých lidí a ukazuje, že sexualita ve vyšším věku je tvořená širokou paletou erotických a emancipačních výrazů. Neviditelná staroba.txt je druhou sbírkou edice, kterou sestavují Display – Sdružení pro výzkum a kolektivní praxi, angažovaný měsíčník Kapitál a umělecký kolektiv APART. Edice .txt přináší eseje reagující na aktuální umělecké a společenské trendy, které zatím navzdory své urgenci nemají v českém a slovenském prostředí výrazné zpracování. Jedná se o soubor překladů významných světových myslietelek a myslietelů, a také původních slovenských či českých textů, které promptně reagují na nejnovější filozofické, kulturní, umělecké a společenské fenomény. Tyto eseje se pohybují na pomezí akademického a uměleckého výzkumu a angažované praxe – aktivně se zapojují do společenské debaty, exponují problémy, které je trápí; jejich hlas není tichý a rezignovaný, ale výrazný a naléhavý. Právě pro tyto hlasy chce být edice .txt otevřenou platformou.


...dberg is the author of Getting Intimate (3 ... neviditelna | Srovnanicen.cz ... .00 avg rating, 1 rating, 0 reviews, published 2011), Neviditeľná staroba.txt (4.00 avg rating, 7 ratin... Kniha Neviditeľná staroba.txt Jolana Novotná, Linn Sandberg, Marlene Goldman, May Chazan, Melissa Baldwin - Neviditeľná staroba.txt Novinka Skladem Kniha: Neviditeľná staroba.txt Autor: Jolana Novotná ; Linn Sandberg ; Marlene Goldman ; May Chazan ; Melissa Baldwin Prostřednictvím překladových i autorských textů Jolana Novotna, Linn Sandberg, Marlene Goldman, May Chazan a Melissy Baldwin odhaluje jednu z nejméně viditelných součástí života ve ... Neviditeľná staroba.txt Prostřednic ... Neviditeľná staroba.txt - Jolana Novotná; Linn Sandberg ... ... ... Neviditeľná staroba.txt Prostřednictvím překladových i autorských textů Jolana Novotna, Linn Sandberg, Marlene Goldman, May Chazan a Melissy Baldwin odhalu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY