Nový občanský zákoník- Principy a základní pojmy

Nový občanský zákoník- Principy a základní pojmy - Monika Novotná, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Novotná,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nový občanský zákoník- Principy a základní pojmy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nový občanský zákoník- Principy a základní pojmy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Novotná,. Číst Nový občanský zákoník- Principy a základní pojmy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Orientujte se v novém občanském zákoníku! Převratné změny v občanském právu se od 1. ledna 2014 dotknou úplně každého. Nová řada populárně naučných publikací komplexně pokrývající celou problematiku upravenou novým občanským zákoníkem je určena hlavně čtenářům, kteří nejsou právními odborníky, ale potřebují se orientovat v nové právní úpravě. V první části čtenář získá přehled o základních zásadách nového občanského zákoníku. Jde o základní pilíře, na kterých je nová právní úprava postavena a které jsou vodítkem pro interpretaci a aplikaci dalších zákonných ustanovení. Vysvětlujeme nově pojmy fyzická a právnická osoba, osobnost, svéprávnost. Vysvětlíme, jak vzniká právnická osoba, jaké má orgány, jak se mění a jak zaniká. Dále se věnujeme smluvnímu i zákonnému zastoupení a speciálním podmínkám zastoupení členem domácnosti a zastoupení podnikatele. Získáte základní představu o věcech a právních skutečnostech, tedy právních jednáních a právních událostech.


...bčanský zákoník Orientujte se v novém občanském zákoníku! Udělejte si jasno v pojmech a v základních zásadách, které přináší tento zcela nový předpis! Budete to potřebovat v ... Novy obcansky zakonik | Sleviste.cz ... ... Nový občanský zákoník Principy a základní pojmy TIRÁŽ TIŠTĚNÉ PUBLIKACE: Vydala GRADA Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 jako svou 5461. publikaci Realizace obálky Jan Dvořák Sazba Antonín Plicka Odpovědná redaktorka Ing. Šárka Kratochvílová Počet stran 144 První vydání, Praha 2014 Vytiskly Tiskárny Havlíčkův ... Hledáte Nový občanský zákoník - Principy a základní pojmy od Petr Novotný,Jitka ... PDF Nový občanský zákoník - Principy a základní pojmy - Ukázka ... . Šárka Kratochvílová Počet stran 144 První vydání, Praha 2014 Vytiskly Tiskárny Havlíčkův ... Hledáte Nový občanský zákoník - Principy a základní pojmy od Petr Novotný,Jitka Ivičičová,Monika Novotná,Monika Štýsová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Nový občanský zákoník Principy a základní pojmy. ... Kapitola 1 Základní zásady nového občanského zá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY