Brána z obelisků

Brána z obelisků - N.K. Jemisinová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
N.K. Jemisinová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Brána z obelisků.pdf


Chcete si knihu přečíst?Brána z obelisků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor N.K. Jemisinová. Číst Brána z obelisků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Takhle vypadá konec světa… ten poslední. Období konců je čím dál temnější a na civilizaci se snáší dlouhá, chladná noc. Desetiprstenář Alabastr — šílenec, ničitel světa, spasitel — se vrátil a hodlá vycvičit svou následovnici Essun a tím jednou provždy zpečetit osud Tišiny. Essunina ztracená dcera Nassun zatím kdesi daleko sbírá síly. Rozhodnutí, k nimž směřuje, mohou mít zničující následky. A záhadné obelisky začínají odhalovat dávná tajemství.


...ána z obelisků Přidat komentář. DuSiČíst ... UKÁZKA Z KNIHY | N. K. Jemisinová - Brána z obelisků ... ... . 1 25. dubna. Druhý díl je skvělým pokračováním. ... Brána z obelisků. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Brána z obelisků je druhým dílem sér ... Brána z obelisků - N.K. Jemisinová | Knihy Dobrovský ... . ... Brána z obelisků je druhým dílem série Zlomená země a pokračováním příběhu, který začal v knize Páté roční období. Konec světa je na spadnutí. A bude poslední. Období konců je čím dál temnější a osud lidstva je zpečetěn. Přichází dlouhá, temná a chladná noc. Civilizace spěje k zániku. Takhle vypadá konec světa… ten poslední. Období konců je čím dál temnější a na civilizaci se snáší dlou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY