Mezerovitý plod

Mezerovitý plod - Veronika Šikulová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Veronika Šikulová
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mezerovitý plod.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mezerovitý plod ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Šikulová. Číst Mezerovitý plod Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Mezerovitý plod“ je prvním příznakem nákazy včelstva. Napadený úl, domov, do nějž se vkrádá nemoc a smrt. Hrdinka stejnojmenné prózy Veroniky Šikulovéprožívá nelehké období: její milovaná matka umírá, manžel se proměnil v cizího podivína, dospívající syn se od ní odpoutává. Ona sama stárnea neví, jak dál. Přesto je její vyprávění plné barev a drsného humoru; vzpomíná na dětství a mladá léta, přidává příběhy postav z široké rodiny i sousedů z rodné Modry. Vzniká tak kniha, v níž jsou představeny všechny podoby citu, čistý a hluboký proud vyprávění, který vtáhne každého čtenáře.


...od je sice mezerovitý, ale ne v řadách nebo jednolitých plochách ... Mor včelího plodu - Český svaz včelařů ... . Objevíte-li zavíječe ve včelstvu, není to žádná tragédie. Tento škůdce je vlastně včelařův rádce a kamarád. Odhalí to slabé a neživotaschopné o něco dřív než my. Sdílet Tweet. Rubriky. RE: Mezerovitý plod Ani jsem to sem nedával jako projev FSH, podle mne to tyhle včely, ve kterých bylo v tuhle dobu minimálně 20 kg medu zásob, normálně zašláply, ukončily normální plodování , přeorganizovaly si to v úle a začala příprava na zimu včetně nakladení zimní generace. „Mezerovitý plod" je prvním příznakem nákazy včelstva. Napa ... Kniha Mezerovitý plod | Moja-Kniha.sk ... . „Mezerovitý plod" je prvním příznakem nákazy včelstva. Napadený úl, domov, do nějž se vkrádá nemoc a smrt. Hrdinka stejnojmenné prózy Veroniky Šikulové prožívá nelehké období: její milovaná ma...SOUVISEJÍCÍ KNIHY