Modrý Poťouch

Modrý Poťouch - Miloš Kratochvíl | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Miloš Kratochvíl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Modrý Poťouch.pdf


Chcete si knihu přečíst?Modrý Poťouch ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Kratochvíl. Číst Modrý Poťouch Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poťouch bývá různě velký a různě barevný. Každý Poťouch má trumpetkové našeptávadlo, dva z pěti prstů na ruce výrazně delší, těm se říká popichovadla, a zbylé tři prsty jako přísavky. Štětiny na šišaté hlavě se odborně nazývají svědidla. Co se svědidel týká, může být Poťouch blonďák, rezatec i černoštětináč. Nijak zvlášť na tom nezáleží, protože všichni Poťouchové jsou neviditelní! – Tohle je jediná knížka, kde je můžete vidět. Miloš Kratochvíl o své knize Modrý Poťouch: „Chci věřit tomu, že v jádru nejsme špatní. Třeba za to nemůžeme, že jsme někdy hádaví, závistiví, lhostejní nebo poťouchlí. Možná za to mohou rozkmotřila, která nám najednou skočí za krk, popíchnou nás nebo přidusí a my se pak zachováme jinak, než bychom měli. Není snadné se Poťouchům, Záviďkám, Hádkonošům, Chamtíkům, Lakomidlům, Urážům, Jájákům či Kliduvzalům vyhnout nebo se jich zbavit, protože jsou to rozkmotřila neviditelná a spatřit je můžeme jen přes kouzelné brýle a ve světle baterky starého profesora Jindáčka, který se objevuje v záhadné čtvrti Potměchy. S panem profesorem jsme tyto nebezpečné bytosti pouze odhalili, ale zatím jsme nepřišli na to, jak se s nimi vypořádat. Prosím vás, zamyslete se nad tím, třeba to napadne vás…“ Kniha je celobarevná a bohatě ilustrovaná.


... bývá různě velký a různě barevný ... Modrý Poťouch, originální encyklopedie strašidel Miloše ... ... . Každý Poťouch má trumpetkové našeptávadlo, dva z pěti prstů na ruce výrazně delší, těm se říká popichovadla, a zbylé tři prsty jako přísavky.Kniha je... Příběh knihy Modrý Poťouch, je velice originální vtipný a hodně čtivý. Knížka je napsána většími písmenky, tudiž naprosto vyhovuje potřebám začínajícího čtenáře, ale i čtenáře mírně pokročilého. Stánky jsou celé ilustrované, takže ... Modrý Poťouch - Miloš Kratochvíl | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Stánky jsou celé ilustrované, takže samotné čtení baví a je pořád, co zkoumat. Poťouch bývá různě velký a různě barevný. Každý Poťouch má trumpetkové našeptávadlo, dva z pěti prstů na ruce výrazně delší, těm se říká popichovadla,... Modrý Poťouch: Modrý Poťouch - Miloš Kratochvíl | Databáze knih Kniha: Modrý Poťouch Autor: Miloš Kra...SOUVISEJÍCÍ KNIHY