Po Čechách stezkami ušlechtilých koní

Po Čechách stezkami ušlechtilých koní - Zdenka Rozehnalová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zdenka Rozehnalová,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Po Čechách stezkami ušlechtilých koní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Po Čechách stezkami ušlechtilých koní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdenka Rozehnalová,. Číst Po Čechách stezkami ušlechtilých koní Online je nyní tak snadné!

POPIS


V této publikaci se vydáme po stezkách ušlechtilých koní - navštívíme místa spojená s chovem těchto elegantních a nenahraditelných zvířat, podíváme se do slavných hřebčínů včetně KLadrub nad Labem, které byly přijaty na seznam Světového dědictví UNESCO a projdeme se místy, která jsou s koňmi spjata. Kniha navazuje na již vydané knížky Města Pardubického kraje (2015), Tajemství Trstenické stezky (2016) a Pernštejnská stezka v 21. století (2017) a popisujeme výše uvedená historická města a obce společně s jedinečnou kulturní krajinou, které tato sídla dodávají nezaměnitelný půvab. Knížka je koncipována jako průvodce, v každé ze sedmi etap je námi vytvořená mapka sídla včetně okolí, popis nejzajímavějších lokalit a GPS souřadnice vybraných míst. Poutavý text je proložen fiktivními historickými příběhy dokreslujícími odlehčeným způsobem navštívená místa. Součástí publikace je více než 190 barevných originálních fotografií autorů.


...r a Zdenka Rozehnalovi: Po Čechách stezkami ušlechtilých koní ... Rozehnal Vladimír - Knihkupectví Ládví ... . Akce Novinka Skladem (> 5 ks) Vydejte se pěšky, na kole, koloběžce, autem nebo železnicí po stezkách ušlechtilých koní. Navštívíte místa, která jsou spojená s chovem těchto elegantních a... Po Čechách stezkami ušlechtilých koní Autor: Rozehnalová, Zdenka a Rozehnal, Vladimír Nakladatel: Zeman Lukáš EAN: 9788088050070 ISBN: 978-80-88050-07- Popis: 1× kniha, brožovaná, 248 stran, česky Rozměry: 16,5 × 24 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Po Čechách stezkami ušlechtilých koní. ... V této ... Po Čechách stezkami ušlechtilých koní | Dumknihy.cz ... ... . vydání) Po Čechách stezkami ušlechtilých koní. ... V této publikaci se vydáme po stezkách ušlechtilých koní - navštívíme místa spojená s chovem těchto elegantních a nenah...SOUVISEJÍCÍ KNIHY