Příběhy šampionů - Pro budoucí sportovní hvězdy

Příběhy šampionů - Pro budoucí sportovní hvězdy - Giorgio Cabello | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Giorgio Cabello
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy šampionů - Pro budoucí sportovní hvězdy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příběhy šampionů - Pro budoucí sportovní hvězdy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Giorgio Cabello. Číst Příběhy šampionů - Pro budoucí sportovní hvězdy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Byli velkými osobnostmi a měli v sobě odhodlání překonat jakékoli hranice. Od boxera Muhammada Aliho až po tenistku Serenu Williamsovou, od maratonce Abebe Bikily až po legendární ragbyový tým All Blacks.Stovka portrétů odkrývá kuriózní a méně známá fakta ze života úspěšných sportovců a sportovkyň z různých dob a částí světa. U každého medailonku najdete také ilustraci s podobiznou sportovce, která dokresluje jeho příběh i výjimečnost. Autory těchto portrétů jsou vybraní výtvarní umělci.


...te Příběhy šampionů - Pro budoucí sportovní hvězdy od Giorgio Cabello? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Giorgio Cabello | PRESCO.CZ ... . 33 prodejen po celé ČR PŘÍBĚHY ŠAMPIONŮ - Pro budoucí sportovní hvězdy Sleva 20 % Sportovní legendy a světové hvězdy: tato kniha představuje 100 mimořádných příběhů mužů a žen, kteří po právu vstoupili do sportovní síně slávy, a to nejen díky svým úspěchům, ale také díky tomu, že byli naprosto jedineční. PŘÍBĚHY ŠAMPIONŮ - Pro budoucí sportovní hvězdy Sportovní legendy a světové hvězdy: tato kniha představuje 100 mimořádných p ... Příběhy šampionů pro budoucí sportovní hvězdy | Agátin svět ... . PŘÍBĚHY ŠAMPIONŮ - Pro budoucí sportovní hvězdy Sportovní legendy a světové hvězdy: tato kniha představuje 100 mimořádných příběhů mužů a žen, kteří po právu vstoupili do sportovní síně slávy, a to nejen díky svým úspěchům, ale ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY