Sametová kůže: Vzpomínky na manželství a vraždu

Sametová kůže: Vzpomínky na manželství a vraždu - Markéta Harasimová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Markéta Harasimová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sametová kůže: Vzpomínky na manželství a vraždu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sametová kůže: Vzpomínky na manželství a vraždu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Harasimová. Číst Sametová kůže: Vzpomínky na manželství a vraždu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hlavní hrdinkou románu je šestatřicetiletá Sára, matka pětiletého Olivera a bytová designérka. Příběh začíná u soudu, který rozvádí její dlouhodobě nefungující manželství a Sáře přináší velkou úlevu. Od svého muže Kamila v minulosti zažila nejen urážky, ale i násilí, kvůli němuž byla nucena i s dítětem utéci. Než však stačí rozvod nabýt právní moci, je Kamil brutálně zavražděn a Sára se vzhledem k tomu, že na dobu vraždy nemůže prokázat alibi, stává hlavní podezřelou. Rodící se náklonnost mezi ní a charismatickým vyšetřovatelem Alexem Jungrem situaci rozhodně nikomu neusnadňuje. Ke zvratu dochází, jakmile policie zjistí, že Kamil krátce před svou smrtí vyhrál závratnou sumu v loterii. Případ se navíc zkomplikuje nálezem další mrtvoly a i přes horečné pátrání se kriminalistům nedaří s ním pohnout. Napětí vrcholí v okamžiku, kdy je unesen malý Oliver a zoufalou Sáru vydírá neznámý únosce. Kdo vraždí? A kdo stojí za únosem dítěte? Dostanou Alex se Sárou šanci naplnit svůj vztah, anebo vše dopadne úplně jinak?


...á kůže: Vzpomínky na manželství a vraždu ... Pouta z pavučin (Markéta Harasimová) | Ronnie.cz ... . Markéta Harasimová ... Sametová kůže Autor: Harasimová, Markéta Nakladatel: Jota EAN: 9788074625367 ISBN: 978-80-7462-536-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 478 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: Kniha: Sametová kůže - Markéta Harasimová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Téma mé knihy Sametová kůže s podtitulem ... Pouta z pavučin - Markéta Harasimová | Databáze knih ... . Téma mé knihy Sametová kůže s podtitulem Vzpomínky na manželství a vraždu zaujaly filmové tvůrce, a po vzájemné dohodě s pomocí již zkušeného scenáristy píši k tomuto románu scénář. Sametová kůže (Vzpomínky na manželství a vraždu) Markéta Harasimov á • Jota, 2014 . Vyprodané. Vražda, l...SOUVISEJÍCÍ KNIHY