Tatínek není k zahození

Tatínek není k zahození - Arnošt Goldflam | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Arnošt Goldflam
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tatínek není k zahození.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tatínek není k zahození ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arnošt Goldflam. Číst Tatínek není k zahození Online je nyní tak snadné!

POPIS


Asi jen těžko hledat nádhernější hlas hodící se pro tak skvělé pohádky. Když si autor namluví pohádky, tak to asi jinak nejde. Pohádky jsou legrační, s takovým podtónem samozřejmosti, že i dospělí se zastaví a s radostí budou poslouchat. Moc moc se mi to líbilo a jsem ráda, že moje děti u tohoto cédéčka strávily bezpočet večerů, na které se těšily. Nejlepší byl ovšem Tatínek a čert. Nebo Tatínek a mimozemšťani.


...ek není k zahození Tatínek je statečný a nebojácný hrdina, který si ví vždy rady… Kniha Tatínek není k zahození Přidat komentář ... Tatínek není k zahození a Tatínek 002 - Arnošt Goldflam ... ... . ThrisaManx. 23.11.2019. estli máte doma děti nebo si jen rádi přečtete dětskou literaturu, toto si nesmíte nechat ujít! ... Autor je věnoval svým dětem a také všem tatínkům, aby se mohli chlubit hrdinskými činy, vylepšili si tak svůj někdy trochu pošramocený obraz a dokázali, že tatínek rozhodně není ... Tatínek není k zahození 149,-Ihned ke stažení a poslechu. Koupit. 4,8 Hodnotilo 6 uživatelů 5 5x. 4 1x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 50+ zákazn ... Tatínek není k zahození - YouTube ... ... Tatínek není k zahození 149,-Ihned ke stažení a poslechu. Koupit. 4,8 Hodnotilo 6 uživatelů 5 5x. 4 1x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 50+ zákazníků již zakoupilo. 100 % zákazníků doporučuje. 4 uživatelské recenze. Tatínek ne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY