Ve stínu černých ptáků

Ve stínu černých ptáků - Cat Wintersová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Cat Wintersová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve stínu černých ptáků.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ve stínu černých ptáků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cat Wintersová. Číst Ve stínu černých ptáků Online je nyní tak snadné!

POPIS


V roce 1918 si v kalifornském San Diegu vybírají svou daň smrtící chřipka a první světová válka. Šestnáctiletá Mary Shelley Blacková, pojmenovaná po slavné autorce románu o Frankensteinovi, dívka s přírodovědným nadáním, která se ocitla bez rodičů, odjíždí ke své tetě z Portlandu v Oregonu do San Diega. Zděšeně sleduje, jak se zde zoufalí pozůstalí hrnou na seance a k fotografům duchů, kde hledají útěchu. Jedním z takových fotografů je i bratr jejího milého Stephena Emberse Julius, jehož Mary Shelley považuje za podvodníka. Po Stephenově smrti na válečné frontě ve Francii se Mary Shelley vystaví v bouři bleskům, je zasažena a nakrátko umírá. Když se vrátí mezi živé, má zvláštní schopnost – cítit chuť emocí. Stephenův duch se k ní v noci vrací a prosí ji o pomoc – nemůže odpočívat v pokoji, protože ho mučí tajemní obrovští černí ptáci. Uvěří Mary Shelley v existenci duchů? A podaří se jí odhalit důvod Stephenova utrpení a pomoci mu?


... stínu černých ptáků Přidat komentář ... Kniha Ve stínu černých ptáků - Trh knih - můj antikvariát ... ... . Jido. 05. února. Vcelku dobře napsaná kniha. ... Ve stínu černých ptáků book. Read 1,888 reviews from the world's largest community for readers. V roce 1918 si v kalifornském San Diegu vybírají svou daň... Cat Wintersová v roce 2013 vydala svou prvotinu, román Ve stínu černých ptáků, který je nominován na cenu YALSA (Young Adult Library Services Association, organizace knihovnických služeb pro mladé dospělé) za nejlepší román pro mladé. Druhý román Cat Wintersové, The Cure fo ... Ve stínu černých ptáků│Cat Winters | Zaostřeno na knihy ... . Druhý román Cat Wintersové, The Cure for Dreamimg, má vyjít na podzim 2014. This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue Queue Kniha Ve stínu černých ptáků se mi povalovala doma už nějaký ten pátek. Moc jsem se na ní těšila a byla zvědavá, co mi Cat Winters nabídne, avšak mi trvalo než jse...SOUVISEJÍCÍ KNIHY