Co dělat, aby se vaše děti správně chovaly

Co dělat, aby se vaše děti správně chovaly - Sal Severe | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sal Severe
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co dělat, aby se vaše děti správně chovaly.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co dělat, aby se vaše děti správně chovaly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sal Severe. Číst Co dělat, aby se vaše děti správně chovaly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor, zkušený psycholog radí rodičům, jak postupovat, když je jejich děti neposlouchají: ignorují výzvy, odmlouvají, hádají se mezi sebou, provokují své rodiče k hněvivým výbuchům apod. Většina rodičů reaguje podobně: po marných pokusech přimět děti k odpovídající spolupráci se začínají zlobit, hrozit, křičet, trestat. Autor nabízí důkladný, a přitom čtivý a konkrétní návod, jak si v takových situacích poradit.


...ny informace o produktu Kniha Co dělat, aby se vaše děti správně chovaly, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Co dělat, aby se vaše děti správně chovaly ... Co dělat, aby se vaše děti správně chovaly (Sal Severe ... ... . Co dělat, aby se vaše děti správně chovaly; Co dělat, aby se vaše děti správně chovaly. Severe, Sal. Portál, 2014. 259 K ... Sal Severe Co dělat aby se vaše děti správně chovaly . Sal Severe: Co dělat, aby se vaše děti správně chovaly Zkušený psycholog radí rodičům, jak postupovat, když je jejich děti neposlouchaji - ignorují výzvy, odmlouvají, hádají se mezi sebou, provokují rodiče k hněvivým výbuchům.Autor nabízí důkladný, a přitom srozumitelný a konkrétní návod, jak si v ... Co dělat, aby se vaše děti správně chovaly Autor: ... Co dělat, aby se vaše děti správně chovaly od 181 Kč ... ... .Autor nabízí důkladný, a přitom srozumitelný a konkrétní návod, jak si v ... Co dělat, aby se vaše děti správně chovaly Autor:...SOUVISEJÍCÍ KNIHY