Dobré zprávy pro špatné dny

Dobré zprávy pro špatné dny - Paul Keenan | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Paul Keenan
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobré zprávy pro špatné dny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dobré zprávy pro špatné dny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Keenan. Číst Dobré zprávy pro špatné dny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Krátké duchovní úvahy prokládané příběhy ze života newyorského kněze a rozhlasového moderátora Paula Keenana jsou svědectvím o radosti ze života, v jehož centru stojí lidská duše. Žádné trápení, nepřízeň osudu, bolest a zklamání nemohou otřást člověkem, který umí ze všech maličkostí života sbírat světlo, jež září v jeho duši a vede k pokoji. Keenanovy příběhy jsou plné konkrétních lidí s jejich obyčejnými životy a starostmi, které se ale mění v hluboké příklady o smyslu „oduševnělého“ života, okořeněné Keenanovým laskavým humorem a shovívavým nadhledem.


...y informace o produktu Kniha Dobré zprávy pro špatné dny, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dobré zprávy pro špatné dny ... Dobré zprávy. Brněnský tyjátr, den třetí. - Blog iDNES.cz ... . Dobré zprávy pro špatné dny; Dobré zprávy pro špatné dny. Keenan, Paul. Portál, 2014. 235 K ... Dobré zprávy pro špatné dny - kniha pro vaše povzbuzení Paul Keenan napsal knížku pro všechny, kteří potřebují povzbudit. Dobré zprávy pro špatné dny, krátké příběhy z jeho života, jsou svědectvím o radosti z hledání. Jsou plné „obyčejných" lidí, Kupte knihu Dobré zprávy pro špatné dny (Paul Keenan) s 14 % slevou za 200 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte s ... Dobré zprávy pro špatné dny - Paul Keenan | Elektronická ... ... . Jsou plné „obyčejných" lidí, Kupte knihu Dobré zprávy pro špatné dny (Paul Keenan) s 14 % slevou za 200 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 milión...SOUVISEJÍCÍ KNIHY