LT vz. 38 tank, který se povedl - Rodinný portrét

LT vz. 38 tank, který se povedl - Rodinný portrét - Vladimír Francev | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Francev
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
LT vz. 38 tank, který se povedl - Rodinný portrét.pdf


Chcete si knihu přečíst?LT vz. 38 tank, který se povedl - Rodinný portrét ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Francev. Číst LT vz. 38 tank, který se povedl - Rodinný portrét Online je nyní tak snadné!

POPIS


Fascinující příběh technického díla Československého průmyslu by bylo škoda nechat zasutý v zažloutlých listech archivních dokumentů. Řada pragováckých obrněnců zůstala zachována v muzejních sbírkách po celém světě, přičemž ty z nich, které byly znovu uvedeny do provozuschopného stavu, stále udivují svými výkony. Chválihodná činnost současných českých muzejníků i amaterských nadšenců přinesla své plody a dnes je možno vidět dosti kompletní řadu tančíků a lehkých tanků Praga v jejich domovině. Následující text má přispět k tomu, aby se zájemci z řad široké veřejnosti mohli seznámit s příběhem těchto technických zajímavostí, které mohou vidět v muzeích a na předváděcích akcích.


...38 tank, který se povedl - Rodinný portrét Autor: Francev, Vladimír Nakladatel: Svět křídel EAN: 9788075730572 ISBN: 978-80-7573-057-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 280 stran, česky Rozměry: 17,2 × 24,3 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Panzer 35(t) - Wikipedia ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha LT vz. 38 tank, který se povedl - Vladimír Francev, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze LT vz. 38 tank, který se povedl - Vladimír Francev. Čs. lehkému tanku LT-38 se věnuje kniha Vladimíra Franceva "LT vz. 38 tank, který se povedl - Rodinný portrét". 2. Kam vyrazit: Dne 28. 10. se koná v Milovicích vzpomínková ak ... LT vz. 38 (Vladimír Francev) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . 38 tank, který se povedl - Vladimír Francev. Čs. lehkému tanku LT-38 se věnuje kniha Vladimíra Franceva "LT vz. 38 tank, který se povedl - Rodinný portrét". 2. Kam vyrazit: Dne 28. 10. se koná v Milovicích vzpomínková akce, která připomene boje čs. obrněné brigády u Dunkerque v říjnu 1944. ... Kniha LT vz. 38 - Tank, který se povedl - rodinný portr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY