Lunární kalendář našich babiček 2020 + Magický zvěrokruh + Třináctý rok s Měsícem

Lunární kalendář našich babiček 2020 + Magický zvěrokruh + Třináctý rok s Měsícem - Klára Trnková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Klára Trnková
DIMENZE
5,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Lunární kalendář našich babiček 2020 + Magický zvěrokruh + Třináctý rok s Měsícem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lunární kalendář našich babiček 2020 + Magický zvěrokruh + Třináctý rok s Měsícem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Trnková. Číst Lunární kalendář našich babiček 2020 + Magický zvěrokruh + Třináctý rok s Měsícem Online je nyní tak snadné!

POPIS


60 stran, 15 x 30 cm, kroužková Nejpřehlednější lunární kalendář na rok 2020 je sestaven ze zkušeností a praktik našich předků s ohledem na právě probíhající období. Jediný ze všech podobných kalendářů se vztahuje nejen ke čtyřem ročním obdobím, ale navíc se váže i k jednotlivým svátkům a významným dnům. Podle lunárního kalendáře můžete pečovat o své tělo a starat se o svoje zdraví. Vhodné dny k rozhodování a plánování důležitých věcí a dny pro jejich realizaci vám pomohou udržet domácí klid a pohodu. Budete-li se věnovat své zahrádce s ohledem na Měsíc a roční období, bude vám vzkvétat. Můžete zkusit i držet vhodnou dietu a hubnout podle Měsíce. Rady na každý den, vycházející z moudrosti našich babiček, jsou tedy sestaveny promyšleně tak, aby jejich využití mělo praktický smysl a byl skutečným průvodcem a pomocníkem po celý rok. Magický zvěrokruh 128 stran, 12 x 16,5 cm, vázaná Při pozorování oblohy se starověcí astrologové domnívali, že změny v přírodě i v chování lidí souvisejí s polohou Slunce a souhvězdí. Astrologové rozdělili pomyslný pás na dvanáct stejných dílů, v nichž se nacházejí jednotlivá souhvězdí. Každému příslušelo jedno znamení a přisoudili každému z nich jiný soubor charakteristik. Dvanáct znamení tvoří zvěrokruh začínající od jarního bodu Beranem, Slunce oběhne celý kruh a znovu se se vrátí k jarnímu bodu přibližně za 365 dní. Název zvěrokruh neboli zvířetník pochází z řeckého zodiacus. Znamení tvoří základ horoskopu jako důležité ovlivnění, které na jedince působí při narození, ale vlivů je více a sestavování horoskopu je mnohem komplikovanější. Podle postavení Měsíce ve zvěrokruhu ovlivňují pak jednotlivá znamení dané období, každé přibližně dva a půl dne, všech dvanáct 28 dní. Třináctý rok s Měsícem 24 stran, 16 x 23 cm, brožovaná V příloze Třináctý rok s Měsícem najdete praktické rady, jak se postarat o svou zahradu v souladu s lunárními cykly a tím kterým ročním obdobím. Při správné péči bude vaše zahrádka vzkvétat a odmění vás bujnou zelení, krásnými květy i hojnou úrodou.


...rní kalendář našich babiček 2020 + Magický zvěrokruh +Třináctý rok s Měsícem ... Lunarni kalendar pro zdravi na kazdy den levně | Blesk zboží ... . Klára Trnková. Nejpřehlednější lunární kalendář na rok 2020 je sestaven ze zkušeností a praktik našich předků s ohledem na právě probíhající období. Objednávejte knihu Kalendář 2020 - Lunární + Magický zvěrokruh + Třináctý rok s Měsícem v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Lunární kalend ... Lunární kalendář našich babiček 2020 + Magický zvěrokruh ... ... . Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Lunární kalendář našich babiček 2020 60 stran, 15 x 30 cm, kroužková Nejpřehlednější lunární kalendář na rok 2020 je sestaven ze zkušeností a praktik našich předků s ohledem na právě probíhající období. Kupte titul Lunární kalendář našich babiček 2020 + Magický zvěrokruh +Třináctý rok s Měsícem (Kl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY