Život podle Zero Waste za třicet dní

Život podle Zero Waste za třicet dní - Anita Vandyke | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Anita Vandyke
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Život podle Zero Waste za třicet dní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Život podle Zero Waste za třicet dní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anita Vandyke. Číst Život podle Zero Waste za třicet dní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Život podle Zero Waste za 30 dní od autorky Anity Vandyke je dokonalý průvodce, který vám poradí, jak radikálně snížit množství odpadu, aniž byste museli zároveň radikálně změnit svůj životní styl. Ve své třicetidenní výzvě vám autorka poskytne nástroje, tipy a triky, jak se zbavit plastů a žít čistší a příjemnější život. Tato praktická kniha vás pomocí svěžího, pozitivního přístupu vyzývá k akci. Během třiceti dní se naučíte, jak se rozhodovat s ohledem na udržitelnost a etiku při nakupování, stravování, cestování, péči o tělo a v mnoha dalších oblastech. I malé změny mohou mít obrovský dopad. Budete-li postupovat podle uvedených jednoduchých rad a kreativních tipů, i vy přispějete k záchraně naší planety. V knize Život podle Zero Waste za 30 dní vám představuje své tipy bojovnice s odpadem a bývalá inženýrka, která vyměnila život v nadbytku za život v ekologickém luxusu. A není to vlastně to, po čem všichni toužíme? Po šťastném a luxusním životě – životě, který nepromarníme zbytečnostmi?


...ivot podle Zero Waste za 30 dní od autorky Anity Vandyke je dokonalý průvodce, který vám poradí, jak radikálně snížit množství odpadu, aniž byste museli zároveň radikálně změnit svůj životní styl ... Mikoláš Růžička on Instagram: "Zvu! Přístí týden v úterý # ... ... . Život podle Zero Waste za třicet dní od autorky Anity Vandyke je dokonalý průvodce, který vám poradí, jak radikálně snížit množství odpadu, aniž byste museli zároveň radikálně změnit svůj životní... Život podle zero waste za třicet dní je první knížka je australské raketové vědkyně Anity Vandyke původem z Číny. Kniha vyšla v letošním roce v nakladatelství Alpha Book.. Malá skladná knížka ... Život podle Zero Waste za třicet dní : Anita Vandyke ... ... ... Život podle zero waste za třicet dní je první knížka je australské raketové vědkyně Anity Vandyke původem z Číny. Kniha vyšla v letošním roce v nakladatelství Alpha Book.. Malá skladná knížka o 192 stranách je psána čtivě, přehledně a nenáročně. Jednotlivé kapitoly provázejí třiceti dny, během kterých si osvojíte návyky na život pod...SOUVISEJÍCÍ KNIHY