Christina - dvojčata zrozená jako světlo: kniha I.

Christina - dvojčata zrozená jako světlo: kniha I. - Bernadette von Dreien | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Bernadette von Dreien
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Christina - dvojčata zrozená jako světlo: kniha I..pdf


Chcete si knihu přečíst?Christina - dvojčata zrozená jako světlo: kniha I. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernadette von Dreien. Číst Christina - dvojčata zrozená jako světlo: kniha I. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Christině je sedmnáct let a pochází ze švýcarského Toggenburgu. Narodila se s výrazně rozšířeným vědomím, čímž se řadí k nové generaci mladých evolučních myslitelů, kteří lidskou existenci vnímají, popisují a prožívají jako komplexitu kvantových, neuropsychologických a spirituálních jevů. Od narození se vyznačuje pozoruhodným vhledem do dění dnešního světa a ohromuje vysokou etikou, moudrostí i vnitřním klidem. Bez jakékoliv námahy a zcela přirozeně používá řadu paranormálních vloh. V první knize vypráví její matka, Bernadette, Christinin příběh: o mimořádném porodu, dětství a mládí až do jejích 16 let. Byla to léta plná výzev, učení a zkoušek, kdy si Christina zvykala na „trojrozměrnost“ a připravovala se na svoji životní úlohu. Christina ji shrnuje třemi klíčovými slovy – svoboda, pravda a láska.


...ina - dvojčata zrozená jako světlo Autor: von Dreien, Bernadette Nakladatel: ANCH BOOKS EAN: 9783945803257 ISBN: 978-3-945803-25-7 Originál: Christina - Band 1: Zwillinge als Licht geboren Překlad: Kyllerová, Zuzana Popis: 1× kniha, brožovaná, 318 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... MYSTICKÁ MOUDROST: Jemné obrázky vplouvají do života ... ... . vydání) Kniha: Christina - dvojčata zrozená jako světlo -- kniha I. - Bernadette von Dreien. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Kniha: Christina - dvojčata zrozená jako světlo Autor: Bernadette von Dreien Podtitul: kniha I. Dvojčata zrozená jako světlo jsou průvodci tímto příběhem ... Christina, kniha I. - Dvojčata zrozená jako světlo ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Kniha: Christina - dvojčata zrozená jako světlo Autor: Bernadette von Dreien Podtitul: kniha I. Dvojčata zrozená jako světlo jsou průvodci tímto příběhem, který vám naťukne sem a tam myšlenku, že celý svět je mnohem jemnější, barevnější a protkaný nejrůznějšími bytostmi a světy, víc než si jsme ochotni si připustit. Vy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY