Deštivé dny

Deštivé dny - Keith Huff | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Keith Huff
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Deštivé dny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deštivé dny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Keith Huff. Číst Deštivé dny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Drama Deštivé dny (2006) vypráví příběh dvou policistů z autorova rodného Chicaga, plný násilí, šokujících zvratů, ale i lásky a sebeobětování. Denny a Joey se znají od malička a dnes spolu jezdí v hlídkovém autě. Zatímco první má ženu, děti i dům, druhý je sám, má problémy s pitím a nad vodou ho drží především parťák a jeho rodina. Letitý řád věcí je však narušen, když někdo zaútočí na Dennyho dům a vážně zraní jeho syna. Denny začne po pachateli pátrat na vlastní pěst a stále víc propadá pomstychtivosti. Ve své zaslepenosti se však stává nebezpečím nejen pro pronásledované zločince, ale i pro nevinné lidi, včetně těch nejbližších. Události nabírají tempo a tragické rozuzlení se zdá být neodvratné. A déšť vytrvale padá… Deštivé dny měly českou premiéru v Divadle Ungelt v listopadu 2012 v režii Janusze Klimszi s Davidem Švehlíkem a Richardem Krajčem, který za roli Dennyho získal Cenu Thálie za rok 2012.


... SCÉNA VSTUPENKY REPERTOÁR FOTO/VIDEO VÝROČNÍ ZPRÁVY ... Deštivé dny - Colosseum Ticket - Tickets, subscriptions ... . Telefon: (+420) 224 828 082 E-mail: [email protected] DIVADLO UNGELT Kamenná scéna: Vedle své filmové a televizní kariéry pravidelně spolupracuje s hereckým divadlem Chicago Dramatists, pro nějž píše všechny své texty (kromě jeho zatím nejúspěšnějšího dramatu Deštivé dny také například Detektivovu ženu či Ptáče a pan Banks). Deštivé dny - O představení Denny a Joey jsou kamar ... Deštivé dny by Keith Huff ... . Deštivé dny - O představení Denny a Joey jsou kamarádi od dětství, vykonávají v tandemu i svoji policejní profesi. Denny má rodinu, Joey žije sám a popíjí víc, než je zdrávo. Často je zván k Dennymu domů. Ženatý kamarád se snaží svobodnému dohodit nějakou partnerku,… Deštivé dny v Divadle Ungelt jsou jednou z nejlepších inscenací, kterou jsem na divadeln...SOUVISEJÍCÍ KNIHY