Gentleman Devět

Gentleman Devět - Penelope Ward | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Penelope Ward
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Gentleman Devět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Gentleman Devět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Penelope Ward. Číst Gentleman Devět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Od nejprodávanější autorky New York Times přichází nový, samostatný román.Bývali jsme tři kamarádi. On byl ten podivín. Já byl ten playboy. A ona byla ta kráska. Hluboko uvnitř jsem chtěl vždycky jenom ji. Nechával jsem si to pro sebe, protože jsme s Rorym uzavřeli dohodu, že oba necháme naši kamarádku Amber na pokoji.Jenže lhal.Já šel na univerzitu a získal ji on. Amber se nikdy nedozvěděla, jak mi tehdy bylo. Zůstali spolu potom celé roky – než jí zlomil srdce. Navzdory tomu všemu, i vzdálenosti mezi námi, jsem s ní zůstal v kontaktu. Když jsem se dostal pracovně do Bostonu na tříměsíční stáž, Amber mi poskytla svůj volný pokoj. Pořád se ještě vzpamatovávala z rozchodu a dávala si od mužů pauzu. Jeden večer jsem však v jejím počítači zahlédl něco, co mě šokovalo. S určitým váháním totiž oslovila mužskou eskortní službu. Bála se chodit na rande, nechtěla zas skončit se zlomeným srdcem, proto hledala sex bez vztahu. Mísila se ve mně žárlivost, potřeba ji chránit – i zvědavost. Amber si vybrala Gentlemana Devět a zaslala mu zprávu. Byla k němu otevřená a mimo jiné mu přiznala, že ji fyzicky přitahuje její kamarád – já. Předpokládala, že u mě nemá šanci – a taky mě měla za totálního děvkaře. (Vzhledem k okolnostem je to celkem ironie.) Nakonec si s Gentlemanem Devět sjednala schůzku v hotelu. Byla v šoku, když jsem se tam ukázal já – s nabídkou, o níž jsem upřímně doufal, že ji neodmítne.


...entleman devět Přidat komentář. FairyD ... Gentleman Devět | KNIHCENTRUM.cz ... . včera. Krásny príbeh. Asi vo hviezdach mali že majú byť spolu a nakoniec aj napriek prekážkam sa opäť našli. ... Gentleman Devět Autor: Ward, Penelope Nakladatel: Baronet EAN: 9788026911722 ISBN: 978-80-269-1172-2 Originál: Gentleman Nine Popis: 1× kniha, vázaná, 320 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Hledáte Gentleman Devět od Penelope Ward? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Gentlema ... Gentleman devět - bazar | Databáze knih ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha: Gentleman Devět (Penelope Ward). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Bývali jsme tři kamarádi. On byl ten podivín. Já byl ten pl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY