Markétka a kouzelná zvířátka – Létající koník

Markétka a kouzelná zvířátka – Létající koník - E. D. Bakerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
E. D. Bakerová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Markétka a kouzelná zvířátka – Létající koník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Markétka a kouzelná zvířátka – Létající koník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor E. D. Bakerová. Číst Markétka a kouzelná zvířátka – Létající koník Online je nyní tak snadné!

POPIS


První díl nové série o holčičce Markétce a jejích neobvyklých zvířecích kamarádech.Žít se zlou macechou a nevlastními sourozenci není žádná pohádka. Proto Markétka často utíká do kouzelného lesa, ve kterém žijí jednorožci, skřítci, víly, ale i zlí skřeti. Při úprku před jedním z nich omylem zraní maličkého létajícího koníka. Pokud chce napravit svoji chybu, bude muset najít Boba Stájníka, o kterém se povídá, že umí léčit kouzelná zvířátka. Dokáže jeho domek vypátrat? Naučí se od něj jeho řemeslu?


...cí koník. 8 9. Markétka a kouzelná zvířátka ... Markétka a kouzelná zvířátka | Martinus ... . 10 11. neviděla! Schovala ho do kapsy, aby si ho později lépe prohlédla. Zatím se k ní přišoural její nevlastní bratr a mával dlouhým klackem. Nesl rozbité ptačí hnízdo. „Srazil jsem ho ze stromu. Škoda, že v něm nejsou žádní ptáci." Hledáte Markétka a kouzelná zvířátka - Létající koník od E. D. Bakerová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 34 prodejen po celé ČR > Markétka a kouzelná ... Markétka a kouzelná zvířátka - Létající koník ... ... . 34 prodejen po celé ČR > Markétka a kouzelná zvířátka - Létající koník ×-15% sleva. Kniha: Markétka a kouzelná zvířátka - Létající koník Autor: E. D. Bakerov á. Život Markétky není žádná pohádka - žije totiž se svou macechou a nevlastními sourozenci. ....SOUVISEJÍCÍ KNIHY